3 harmónie: Kombinácia podobných prvkov v BaZi

Kombinácia 3 harmónie spája zemské vetvy do trojíc na základe toho, čo majú spoločné. Ide tak o harmonické spojenie podobného, vďaka čomu sa zrodí úplne nový prvok. Ako táto kombinácia vzniká a v čom všetkom vie človeku pomôcť?

Vrana k vrane sadá: Takto fungujú 3 harmónie

Kombinácia v BaZi s názvom 3 harmónie spája zemské vetvy do trojíc na základe prvkov, ktoré majú v skrytých vetvách rovnaké. Spája podobné, a preto je hneď po 6 harmóniách ďalšou ideálnou kombináciou na tvorbu partnerských vzťahov. Môžete si to predstaviť ako spájanie ľudí s podobnými záujmami, ktorí sa na svet pozerajú rovnakou optikou, alebo vo vzťahoch vyhľadávajú podobné princípy.

Tri harmónie vznikajú nasledovnými kombináciami zemských vetiev v BaZi tabuľke:

Kombinácia 3 harmónie

KOHÚT (酉) + HAD (巳) + BYVOL (丑) = KOV

OPICA (申) + POTKAN (子) + DRAK (辰) = VODA

PRASA (亥) + ZAJAC (卯) + KOZA (未) = DREVO

PES (戌) + TIGER (寅) + KÔŇ (午) = OHEŇ

V každom spojení 3 harmónií vzniká nový prvok, čím kombinácia zvýrazní potenciál daného prvku nachádzajúceho sa v BaZi tabuľke. Týmito prvkami môže byť kov, voda, drevo alebo oheň. Je to ako keď sa spojí láska ženy a muža, z čoho potom príde na svet nový život v podobe dieťaťa. Každý z týchto prvkov na základe svojej podstaty predstavuje inú kvalitu, ktorá sa týmto spojením zvýrazňuje.

Čo reprezentuje spojenie 3 harmónií v BaZi?

Kov reprezentuje status a moc a pomáha v procesoch rozhodovania. Voda zas upevňuje inteligenciu a spravodlivosť a pomáha v stretávaní správnych ľudí. Drevo miluje rast a spájanie sa s ľuďmi a taktiež dodáva človeku vodcovské schopnosti. Oheň zvýrazňuje entuziazmus, vášeň a múdrosť a prehlbuje vplyv na ostatných.

Ak nemáte vo svojej osobnej BaZi všetky 3 prvky, viete ich zvonka dokombinovať, ak prichádzajú v 10 ročnici, v roku, mesiaci, dni alebo hodine. Takto je to ideálny čas napríklad aj na partnerstvo či manželstvo. 

Táto kombinácia však, rovnako, ako nič v živote, negarantuje 100% úspech. Môže totiž pomáhať aj s rozchodmi vo vzťahoch, ktoré už splnili svoj účel v rozvoji jednotlivcov. V tomto období sa napríklad mne v živote ukončil vzťah, ktorý už dlhodobo nefungoval a obaja sme v ňom viac trpeli, ako sa z neho tešili.

Ako určiť, či vaša BaZi tabuľka obsahuje 3 harmónie?

Určenie spojenia Troch harmónií je jednoduché. Stačí, ak sa pozriete na svoje štyri piliere osudu a v zemských vetvách pohľadáte, či náhodou nemáte vedľa seba alebo obkročmo sa nachádzajúce vyššie spomenuté kombinácie jednotlivých trojíc zvierat. Poprípade vám doplňujúca kombinácia môže priletieť v konkrétnom roku (mesiaci, dni, hodine) alebo sa môže nachádzať v 10 ročných pilieroch šťastia.

3 harmónie v BaZi

Ak osobná BaZi tabuľka obsahuje všetky 3 harmónie, môže ísť o významné, slávne a nadpriemerne nadané osoby s výnimočným potenciálom, ktoré s ľahkosťou formujú vzťahy s ostatnými ľuďmi. Pri kombináciách je však v BaZi dôležité, či je vzniknutý element pre človeka pozitívny alebo negatívny. 

Chcete vedieť viac?

To, či je daný element prospešný alebo neprospešný sa dá zistiť pomocou sily Day Mastera, čiže Vládcu dňa. Vládcu dňa rozoberiem neskôr, ale ak by ste už teraz boli nedočkaví, môžete ma predbehnúť vďaka kurzom čínskej metafyziky od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka. Day Master sa rozoberá už v základnom balíku kurzu BaZi Nebeská pečať osudu alebo v kurzoch BaZi I a BaZi II.


0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *