Drak v roku 2023: Čínska astrológia BaZi

Podľa čínskej astrológie BaZi bude mať Drak v roku 2023 krásny rok, počas ktorého bude pomáhať druhým a svietiť im ako slnko na ich cestu životom. Heslom je: „Pomôž druhým a oni potom pomôžu tebe.“

Drak v roku 2023 BaZi čínska astrológia

Drak v roku 2023: Svieťte ako slnko na cestu ostatným

V roku 2023 bude cez Drakov ostatným svietiť silné svetlo z hviezdy Slnka, čiže hviezdy Sun. Slnko sála vrelosť a nabáda k tomu, aby ste pomáhali ostatným a sprevádzali ich na ich ceste životom, podobne, ako Hady v roku 2023. Pokiaľ tu budete pre druhých, hviezda Slnka bude svietiť aj na vás (a skrz vás na ostatných), no pokiaľ sa rozhodnete uprednostniť svoje ego, hviezda Slnka môže prestať presvetľovať váš život.

Veľa ľudí sa v dnešnej dobe zamýšľa štýlom, že: „Ale však predsa JA potrebujem pomoc, tak ako môžem pomôcť ostatným?!“ Ak sa však na chvíľu odosobníte od svojho ega a pomôžete iným, pomôže to v konečnom dôsledku aj vám. Napríklad počas rokov, ktoré budú zas slabšie pre vás.

Drak v roku 2023 svieti ako slnko
Zdroj: Freepik

Na čo si dávať pozor v roku 2023, ak máte v BaZi Draka?

Pretože žijeme v duálnom svete, tak aby bolo všetko vyvážené, prilieta Drakom aj hviezda Emptiness, ktorá rada kazí veľké plány. To by však vďaka Slnku nemal byť tento rok pre vás problém. Všeobecne sa však v takomto prípade odporúča robiť si radšej čiastkové plány než dlhodobé.

Hviezda Six Harm zase reprezentuje neprajných ľudí, ktorých treba odstrániť zo života. Môže ísť o rôznych negatívnych a prízemných ľudí, ktorí vám nedoprajú a budú sa vás snažiť potopiť. Najlepšie, čo môžete urobiť, je nestrácať s nimi čas a sústrediť sa na svoje ciele.

Vzťah Draka a Zajaca tvorí 6 disharmónií. Tento vzťah sa môže prejavovať napríklad v tom, že pokiaľ sa očakávania nestretnú s realitou, tak môže mať človek tendencie v ničom nevidieť zmysel a upadať do pesimizmu.

Celkové hodnotenie roka: ***

____

Joey Yap, jeden z najväčších BaZi majstrov na svete, hovorí, že človek má vždy na výber. Môže si zvoliť, či naplní potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť náročnejšia, alebo bude doma sedieť so založenými rukami a bojkotovať vplyv prichádzajúcich energií. V tom prípade je možné, že sa aktivujú tie negatívne. Treba preto byť o krok vpred a byť produktívny. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.

Drak v roku 2023 podľa pozície v základnej tabuľke čínskej astrológie BaZi

V základnej tabuľke BaZi existuje podľa dátumu a času narodenia 5 možností (4 osobné piliere a 1 externý pilier šťastia), kde sa môže Drak nachádzať. Pomocou BaZi softvéru od Joeyho Yapa si pozriete, kde sa nachádza u vás. Každý pilier reprezentuje inú oblasť života, a teda vplyvy prichádzajúcich hviezd sa v roku 2023 budú manifestovať primárne v danej príslušnej oblasti.

BaZi analýza Drak

Drak v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier reprezentuje spoločenské kruhy a to, ako ste ako osoba vnímaná v širšom okruhu ľudí. Ak spomenuté energie hviezd prilietajú do tohto paláca, z vašich priateľov sa stanú pomocníci na počkanie.

Drak v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier reprezentuje pracovnú oblasť a kariéru. Ak máte Draka v mesiaci, môžete pomáhať napríklad kolegom v práci.

Drak v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Denný pilier reprezentuje vašu osobnosť a partnera. Nachádza sa tu partnerský palác, z ktorého sa odčítavajú aj blízke partnerské vzťahy (vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou, súrodencom, ale aj vzťah samého k sebe). Ak ste single a máte Draka, svieťte na cestu ostatným. Ak máte partnera, tak ten sa môže stať svetlom pre ostatných, a teda aj pre vás.

Drak v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier reprezentuje investície, ciele, plány a vízie do budúcnosti. Ak máte Draka v hodine tento vietor do plachiet vám v roku 2023 bude fúkať do týchto oblastí.

Drak v pilieri šťastia (10 ročný pilier)

10 ročný pilier šťastia reprezentuje externé udalosti, ktoré budú mať zvonka vplyv na život človeka. Ide o vonkajšie energie, ktoré interagujú s jednotlivými piliermi v osobnej BaZi tabuľke. Ak sa nachádzate v 10 ročnici Draka, choďte von a hľadajte, komu by ste vedeli a mohli pomôcť.

*V BaZi tabuľke nie je možné na 100 % určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka na základe hviezd iba v jednej zemskej vetve (t. j. v jednom zvierati). Vždy vyhodnocujeme interakciu všetkých 4 pilierov dohromady, spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na analýzy jednotlivých zvierat, ktoré sa nachádzajú na internete, čiže aj tejto stránke.

Zaujalo vás BaZi?

Už viete, čo je to BaZi, zaujalo vás a chceli by ste sa v ňom vzdelávať aj sami? Vrelo vám odporúčam online kurz čínskej astrológie BaZi od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka.

akademia cinskej metafyziky

Nechce sa vám BaZi študovať a túžite po konzultácii ohľadom vašej konštitučnej tabuľky? Kontaktujte ma. Rada sa pozriem na to, či by som vám vedela zasvietiť sviečočku na vašu cestu životom. S profesionálnym BaZi rozborom vám rada pomôže aj úžasná koučka Juditka Synčáková.

Categories: Rok 2023

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *