Had v roku 2023: Čínska astrológia BaZi

Čo zaujímavé bude zažívať Had v roku 2023 podľa čínskej astrológie BaZi? Pripravte sa na zaneprázdnený a hektický rok plný cestovania a spoznávania nových kultúr. Podnikateľom dokonca praje k rozšíreniu biznisu na zahraničné trhy. Výklad na rok 2023 hovorí jednoznačne – Had je v roku 2023 jedným z najlepších zvierat. Na čo sa teda zamerať?

Had v roku 2023

Had v roku 2023: Vitajte v roku plnom pohybu a cestovania

Vďaka cestovateľskej hviezde Sky Horse budú mať všetci, ktorí majú vo svojej BaZi tabuľke Hada, možnosť spoznávať nové krajiny a nové kultúry. Môžete sa dokonca aj presťahovať, či už v rámci krajiny alebo do vzdialenejších kútov našej zeme, alebo častejšie chodiť z práce na služobné cesty. Sky Horse je skvelou hviezdou aj pre podnikateľov, ktorí plánujú rozšíriť svoj biznis na zahraničné trhy.

Čo ďalšie pozitívne čaká Hada v roku 2023?

Skvelé pre Hady v roku 2023 je to, že nemusíte robiť všetko sami. Vďaka prítomnosti hviezdy Heavenly Nobleman vás na ceste v tomto roku budú sprevádzať pomocníci a mentori. Nebojte sa požiadať o pomoc.

Skvelou hviezdou je aj Tai Ji Nobleman, ktorá sa bude hodiť tým z vás, ktorí sa chcú učiť alebo zdokonaľovať v čínskej metafyzike, t. j. BaZi, Feng Shui, ZeRi, Qi men, Yi Jing atď. Ak vás táto oblasť zaujíma, tento rok je skvelý na to, aby ste v nej nabrali čo najviac vedomostí. Hviezda Tai Ji Nobleman prilieta v roku 2023 aj Opiciam. Štúdium vo všeobecnosti je doménou aj Zajaca v roku 2023.

Had v roku 2023 ako cestovateľ
zdroj: Freepik

Pred čím byť obozretný v roku 2023, ak máte v BaZi Hada?

S veľkým úspechom prirodzene prichádzajú aj veľkí neprajníci, podobne, ako aj Drakom v roku 2023. Hviezdy Flying Chaste a Great Sha upozorňujú na neprajníkov vo vašom okolí, ktorí sa vám môžu snažiť, obrazne povedané, „zapichnúť kudlu do chrbta“ a hodiť na vás ich vlastné problémy. Skúste sa nad to povzniesť.

Hviezdy Funeral Door a Earth Funeral znejú na prvý pohľad síce všelijako, avšak ako aj pri niektorých ďalších názvoch v BaZi, význam je trošku inde. V tomto prípade pre istotu venujte zvýšenú pozornosť zdravej životospráve a svojmu zdraviu všeobecne.

Ďalšími prilietajúcimi hviezdami do Hada v roku 2023 sú Broken Star a Flying Blade. Ide o možné pohnútky na pomstu alebo rozčuľovanie sa. V podstate poukazujú na to, aby ste nestrácali čas rozhorčenými myšlienkami na ostatných, vôbec sa to totiž neoplatí. Nič tým nedosiahnete, iba zbytočne stratíte drahocenný čas. Taktiež môžu indikovať rôzne nepravdivé fámy, ktoré poškodia vašu reputáciu či obraz v očiach spoločnosti.

Solitary Star zase poukazuje na to, že sa občas môžete cítiť mierne osamelo, alebo túžiť po tom byť radšej sám ako v spoločnosti. Môžete upadať do zlých nálad či depresií, alebo si svoju zlosť vylievať na partnerovi. Teraz to však už viete, a preto s tým môžete pracovať a predchádzať tomu. 🙂

Celkové hodnotenie roka: ****

____

Joey Yap, jeden z najväčších BaZi majstrov na svete, hovorí, že človek má vždy na výber. Môže si zvoliť, či naplní potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť náročnejšia, alebo bude doma sedieť so založenými rukami a bojkotovať vplyv prichádzajúcich energií. V tom prípade je možné, že sa aktivujú tie negatívne. Treba preto byť o krok vpred a byť produktívny. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.

Had v roku 2023 podľa pozície v základnej tabuľke čínskej astrológie BaZi

V základnej tabuľke BaZi existuje podľa dátumu a času narodenia 5 možností (4 osobné piliere a 1 externý pilier šťastia), kde sa môže Had nachádzať. Pomocou BaZi softvéru od Joeyho Yapa si nájdete, kde sa nachádza u vás. Každý pilier reprezentuje inú oblasť života, a teda vplyvy prichádzajúcich hviezd sa v roku 2023 budú manifestovať primárne v tej oblasti.

BaZi analýza Had

Had v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier reprezentuje spoločenské kruhy a to, ako ste ako osoba vnímaná v širšom okruhu ľudí. Ak spomenuté energie hviezd prilietajú do tohto paláca, môžete v roku 2023 stretávať veľa učiteľov a mentorov, alebo môže veľa ľudí okolo vás cestovať, či sťahovať sa.

Had v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier predstavuje prácu a kariéru. Ak máte Hada v mesiaci, spomenuté vplyvy sa budú odrážať vo vašej práci. To znamená, že môžete cestovať za prácou, chodiť častejšie na služobky, môžu vás relokovať do zahraničia, alebo stretnete svojho mentora v práci.

Had v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Denný pilier reprezentuje vašu osobnosť a partnera. Nachádza sa tu aj partnerský palác, a preto sa z denného piliera odčítavajú aj blízke partnerské vzťahy (vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou, súrodencom, ale aj vzťah samého k sebe). Ak ste single a máte Hada, v staršom ponímaní BaZi by ste mali šancu vydať/oženiť sa niekam do zahraničia. Ak partnera máte, môže práve on/ona v tomto roku častejšie cestovať na služobné cesty alebo sa môže stať vaším pomocníkom a inšpirovať vás na ceste životom.

Had v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier reprezentuje plány, ciele, investície a vízie do budúcnosti. Ak máte Hada v hodine, skúste sa sami stať mentorom pre ďalších ľudí.

Had v pilieri šťastia (10 ročný pilier)

10 ročný pilier šťastia reprezentuje externé udalosti, akési vonkajšie energie, ktoré rôzne interagujú s jednotlivými piliermi v osobnej BaZi tabuľke. Ak sa nachádzate v 10 ročnici Hada, prichádzajú vám pravdepodobne tí správni ľudia a príležitosti, na ktoré čakáte.

*V BaZi tabuľke nie je možné na 100 % určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka na základe hviezd iba v jednej zemskej vetve (t. j. v jednom zvierati). Vždy vyhodnocujeme interakciu všetkých 4 pilierov dohromady, spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na analýzy jednotlivých zvierat, ktoré sa nachádzajú na internete, čiže aj tejto stránke.

Zaujalo vás BaZi?

Radi by ste sa dozvedeli viac o tom, čo je BaZi a chceli by ste sa v ňom sami vzdelávať? Maximálne vám odporúčam online kurz čínskej astrológie BaZi od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka.

akademia cinskej metafyziky

Nechce sa vám BaZi študovať a túžite po konzultácii ohľadom vašej konštitučnej tabuľky? Kontaktujte ma. Rada sa pozriem na to, či by som vám vedela zasvietiť sviečočku na vašu cestu životom. S profesionálnym BaZi rozborom vám rada pomôže aj úžasná koučka Juditka Synčáková.

Categories: Rok 2023

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *