Kohút v 2024: Pripravte sa na prosperujúce vzťahy a nové príležitosti

Kohút v 2024 svojím kikiríkaním priláka k sebe tých správnych ľudí a udalosti. Tento rok vám skutočne praje, a preto nasadnite na vlnu prosperity a blahobytu. Môže byť práve rok 2024 tým, kedy stretnete svoju životnú lásku? S najväčšou pravdepodobnosťou áno. Prečítajte si, v ktorých oblastiach sa na vás usmiala tento rok šťastena.

Kohúty, rozbaľte to v roku 2024 vo veľkom štýle

Kohúty, BaZi má pre vás skvelú správu! Tento rok vás čakajú obrovské príležitosti a môžete si dovoliť (takmer) čokoľvek. Prichádza vám plná podpora hviezd na splnenie snov a cieľov. Nebuďte pasívni a užite si nezabudnuteľný rok Dreveného Draka.

Hviezda Earth Relief prichádza na podporu najmä tým, ktorí sa zaoberajú biznisom ohľadom nehnuteľností. Pokiaľ ste si zaumienili kúpiť, predať alebo investovať do nehnuteľností, tento rok je pre vás ako stvorený. Môžu byť z toho zaujímavé finančné zisky. Investíciám pomáha aj hviezda Jade Hall. Hviezda Imperial Advisor zase so sebou prináša pomocníkov a poradcov v rôznych oblastiach života.

Hviezda Sky Fortune v starobylej Číne reprezentovala blahobyt vo forme, že sa človek nemusel báť o to, či bude mať na stole ďalšie jedlo. Dnes môže znázorňovať niečo ako stabilný finančný príjem.

Drevený Drak so sebou v roku 2024 pre Kohúty prináša aj dávku atraktivity a charizmy. Silné hviezdy príťažlivosti, Peach Blossom a Salty Pool sú pripravené pomôcť vám byť pre vaše okolie atraktívnejší a povýšiť váš vzťah s vašou polovičkou na vyšší level. Tieto hviezdy vedia pomôcť tak v medziľudských vzťahoch, ako aj na úrovni podnikania a práce.

Drak a Kohút vytvárajú silnú pozitívnu kombináciu 6 harmónií. Toto kombo so sebou prináša príležitosti na prosperujúce medziľudské vzťahy a budovanie vecí.

Kohút v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

K negatívnym hviezdam sa v roku 2024 radí aj hviezda Lesser Consumer, ktorá so sebou prináša zvýšené finančné výdavky. Toto môže byť rovnako negatívne, ako aj pozitívne. Pokiaľ sa vyberiete ísť pozitívnou cestou, môžete investovať napríklad do sebarozvoja alebo niečoho, čo prináša hodnotu do vášho života.

Hviezda Death Charm upozorňuje na miernejšie zdravotné komplikácie, ktoré môžu vzniknúť z príliš zaneprázdneného života. Hviezda Cascading Clouds prináša návrat neprajných ľudí alebo vašich bývalých partnerov do vášho života. Zachovajte chladnú hlavu a nechajte minulosť v minulosti. Čo bolo, bolo.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Kohút v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Kohút. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Kohút 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Kohút nachádza v spoločenskom paláci, budete v širšom okruhu ľudí vnímaní, ako atraktívni a charizmatickí a nemal by byť pre vás problém dosiahnuť, čo si zaumienite.

Kohút 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 7. septembrom a 7. októbrom, sídli vo vašom pracovnom paláci Kohút. V roku 2024 vás pravdepodobne čakajú skvelé spolupráce alebo ľahšie získanie finančných zdrojov pre váš projekt.

Kohút 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Ak ste vo vzťahu, môžete sa znovu zamilovať do svojho partnera. Ak ste single, možno práve rok 2024 je tým, kedy si nájdete svoju milovanú polovičku.

Kohút 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 17:00 a 18:59, tak ste prišli na svet v hodine Kohúta. Tu iba pozor na hviezdu Salty Pool, ktorá pri utajovaných mileneckých aférkach môže viesť k neželaným tehotenstvám.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Kohúta v 2024 a BaZi?

Poznať svoje konštitučné dary môže pomôcť na životnej ceste nejednej bytosti. Čínska astrológia umožňuje človeku spoznávať jeho skryté schopnosti a talenty a predvídať udalosti do blízkej i vzdialenejšej budúcnosti. Poznať kým som a kam smerujem je v dnešnom svete obrovskou výhodou.

Pokiaľ by ste mali záujem naštudovať si niečo o sebe a ľuďoch okolo vás, odporúčam vám online kurz čínskej astrológie BaZi od môjho učiteľa Norberta Synčáka. Celkový kurz má 196 hodín a obrovskú nálož informácií, ktorú je však možné rozdeliť si do menších celkov po niekoľkých hodinách a rôzne si ich nakombinovať. Nemusíte byť predsa do roka hneď majster v čítaní BaZi tabuľky (ale aj môžete).

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *