Koza v roku 2023: Čínska astrológia BaZi

Podľa čínskej astrológie BaZi bude Koza v roku 2023 na výslní. Akoby v žiare reflektorov môže narastať váš sociálny status, sláva a vplyv na ostatných. Nevšímajte si tých, ktorí ohovárajú, pretože vám len závidia, a sústreďte sa na svoje ciele.

Koza v roku 2023 BaZi

Koza v roku 2023: Užite si život na výslní

Žeby sa nám rodila nová hviezda? Kozy čaká v roku 2023 podľa činskej astrológie BaZi pilný rok na výslní. Na život vám bude svietiť hviezda slávy Three Stages, ktorá reprezentuje schody vedúce nahor na pódium (resp. tri pódiá), čo by sme mohli preložiť ako stúpanie po kariérnom rebríčku, nárast slávy, popularity a autority alebo zvýšený spoločenský status.

Kozy majú pekne našliapnuté na to, aby sa stali populárnejšie a popularita prinesie pozornosť, ktorá je v dnešnej dobe jedna z najdôležitejších vecí. Budete doslova na výslní, a preto choďte von a urobte ten povestný krok navyše. Ak ste introvert, najlepšie je, keď si vytvoríte tzv. public persona (osobnosť, ktorou budete medzi ľuďmi) a private persona (osobu, ktorou budete v pohodlí domova).

Túto pozornosť môžete získať vypimpovaním sociálnych médií, ale aj tak, že budete ľudí učiť, vďaka čomu sa pre nich stanete hviezdou tak či tak.

Čo ďalšie pozitívne čaká Kozu v roku 2023?

Koza je v roku 2023 jednoznačne jedným z najlepších zvierat v BaZi. K nárastu popularity a influencerstvu prispieva aj hviezda Eight Seats. Elegant Seal je zas hviezda pre umelcov, ľudí pracujúcich v kreatíve, content creatorov a influencerov. Ešte viac naštartuje vašu kreativitu a „out of the box“ myslenie. Táto hviezda zároveň pomáha rozvíjať novú schopnosť, ktorá sa do budúcnosti môže ukázať ako prosperujúca a prinášajúca financie.

Zdroj: Freepik

Hviezda Relief God je zas vhodná pre tých, ktorí majú napríklad zdravotné problémy a chcú sa ich zbaviť, alebo pre ľudí, ktorí si chcú pretriediť svoje kamarátske kruhy od tých, ktorí ich ťahajú dole. 

Hviezda Five Ghost môže síce človeka spraviť mierne paranoidným a podozrievavým, no zároveň otvára silnú intuíciu. Dokáže zvýšiť vnímavosť najmä čo sa týka energií, čo sa zase skvele hodí ľuďom zaoberajúcim sa spiritualitou.

Koza a Zajac v roku 2023 tvoria interakciu 3 harmónií. To znamená, že pozitívne hviezdy prinesú ešte pozitívnejšie vplyvy, a tie negatívne budú zas o čosi miernejšie.

Na čo si dávať pozor v roku 2023, ak máte v BaZi Kozu?

Medzi negatívne hviezdy prilieta Kozám Yellow Flag. Keď má niekto moc, bohatstvo a slávu, tak zaručene sa objavia nejakí prízemní záškodníci a lúzri, ktorí sa ho snažia zničiť, ohovárať atď. Nevšímajte si ich a nepočúvajte ich názory a prízemné reči, ste vyššie než oni.

Hviezdy Flying Charm a Officer Charm vyzývajú k opatrnosti ohľadom dokumentov, pokút, daní, právnych záležitostí atď. Taktiež pozor na poranenia a rezné rany pri krájaní, keďže máte prítomnosť hviezdy Blood Knife. Môže to znamenať aj operáciu, ktorá však vďaka prítomnosti ostatných kvalitných hviezd bude mať dobrý koniec.

Celkové hodnotenie roka: ****

____

Joey Yap, jeden z najväčších BaZi majstrov na svete, hovorí, že človek má vždy na výber. Môže si zvoliť, či naplní potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na nich vlne, hoc môže byť náročnejšia, alebo bude doma sedieť so založenými rukami a bojkotovať vplyv prichádzajúcich energií. V tom prípade je možné, že sa aktivujú tie negatívne. Treba preto byť o krok vpred a byť produktívny. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.

Koza v roku 2023 podľa pozície v základnej tabuľke čínskej astrológie BaZi

V základnej BaZi tabuľke nájdete podľa dátumu a času narodenia jednotlivca 5 možností (4 osobné piliere osudu a 1 pilier šťastia), kde sa môže Koza nachádzať. Na tomto linku nájdete svoju BaZi tabuľku vygenerovanú softvérom od Joeyho Yapa. Pomocou neho si pozriete, v ktorom pilieri sa nachádza u vás. Každý pilier reprezentuje inú oblasť života tak, ako sa píše nižšie.

Koza v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier reprezentuje spoločenské kruhy a to, ako vás vníma vaše okolie. Ak spomenuté energie hviezd prilietajú do tohto paláca, môžete sa počas tohto roka stretávať s vplyvnými ľuďmi. Využite to vo svoj prospech.

Koza v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier reprezentuje prácu a kariéru. Ak máte Kozu v mesiaci, spomenuté vplyvy sa budú odrážať vo vašej práci. Vďaka pilnej práci máte našliapnuté na to, aby ste sa stali špičkou vo svojom odbore.

Koza v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Denný pilier reprezentuje vašu osobnosť a najbližšie okolie. Nachádza sa tu partnerský palác, a preto sa z neho odčítavajú aj blízke partnerské vzťahy (vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou, súrodencom, ale aj vzťah samého k sebe). Ak ste single a máte Kozu v dni, máte šancu dať všetko naspäť dokopy. Ak máte partnera, oplatí sa tento rok počúvať jeho rady.

Koza v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier reprezentuje plány, ciele a investície. Ak máte Kozu v hodine, tak sa vám pravdepodobne bude dariť v investíciách a navyšovaní aktív. Ale pozor! Musíte už mať nejaké rozbehnuté.

Koza v pilieri šťastia (10 ročný pilier)

10 ročný pilier šťastia reprezentuje externé udalosti a vonkajšie energie, ktoré interagujú s jednotlivými piliermi v osobnej BaZi tabuľke. Ak sa nachádzate v 10 ročnici Kozy, príležitosti k vám budú prichádzať zvonka.

*V BaZi tabuľke nie je možné na 100 % určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka na základe hviezd iba v jednej zemskej vetve (t. j. v jednom zvierati). Vždy vyhodnocujeme interakciu všetkých 4 pilierov dohromady, spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na analýzy jednotlivých zvierat, ktoré sa nachádzajú na internete, čiže aj tejto stránke.

Zaujalo vás BaZi?

Už viete, čo je BaZi a fascinuje vás toto umenie tak, ako mňa? Ak sa chcete vzdelávať sami, všetkými desiatimi vám odporúčam online kurz čínskej astrológie BaZi od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka.

akademia cinskej metafyziky

No ak sa vám študovať nechce, ale radi by ste si nechali spraviť osobný rozbor svojej BaZi tabuľky a podozvedali sa o sebe a svojom okolí cenné informácie, neváhajte ma kontaktovať. Rada sa pozriem na to, či by som vám vedela zasvietiť aspoň mini sviečočku na vašu cestu životom. S profesionálnym BaZi rozborom a mnohým iným vám rada pomôže aj moja obľúbená koučka Juditka Synčáková.

Categories: Rok 2023

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *