Opica v 2024: Prekonajte samých seba

Opica v 2024 zažije rok prekvapení a posunov, avšak bude musieť prekonať aj určité nástrahy. Nasledujúcich 12 mesiacov bude potrebné spoľahnúť sa sám na seba. Zvládnite to s noblesou tak, aby ste pri tom neodplašili celé svoje okolie.

Čaká vás posun o level vyššie

Opičky, na pomoc v roku Dreveného Draka vám tento rok prilieta skvelá hviezda Three Stages, ktorá so sebou môže priniesť povýšenie, či už v práci alebo v živote ako takom. Môžete získať lepšie platové ohodnotenie, ale taktiež cennejšie materiálne veci, komplexnejší spôsob myslenia či vedomosti nachádzajúce sa o level vyššie, než na ktorom ste teraz. O schopnosti vedieť oceniť kvalitnejšie veci hovorí aj hviezda Dragon Pool. Tá taktiež pomáha s posunutím vášho života na vyšší level, a to najmä kvalitatívne. Avšak, ak sa chystáte na level vyššie, musíte byť pripravení za sebou zanechať to, čo už nefunguje.

Opica vytvára s Drakom (vládcom roka 2024) kombináciu s názvom 3 harmónie. Spolu s prilietajúcimi hviezdami teda môže so sebou priniesť veľa príležitostí, zvýšenie kvality života a schopnosť užívať si prepych, ktorý si k vám týmto môže nájsť cestu.

Opica v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Všetkým nám však už teraz môže byť jasné, že posunutie o level vyššie so sebou prináša aj rôznych závistlivcov a neprajníkov. V BaZi tabuľke si túto vlastnosť môžete všimnúť pod hviezdami Flying Charm a Back Poking. Ak by sme názov tej druhej preložili doslova, tak ide o akési štuchanie ostatných do vášho chrbta, čo môže byť značne iritujúce. Možné problémy v komunikácii so sebou prináša Drevený Drak pod hviezdou Litigation. Snažte sa preto nezameriavať na to, čo o vás ostatní hovoria a ako sa vás snažia vytočiť. Namiesto toho sa sústreďte na svoje ciele a držte si od ostatných odstup.

Pokiaľ ste vo svojom živote prirodzene podozrievaví a nedôverčiví, môžu sa vám tieto črty osobnosti v roku 2024 ešte znásobiť. Opica v roku 2024 privíta aj hviezdu Five Ghost, ktorá so sebou prináša zvýšenú nedôveru a pochybnosti voči ostatným. Môže so sebou priniesť akcie vyvolané skôr zo strachu než z dobrovoľného zmýšľania. Skúste sa tento rok zamerať na posilnenie vnútornej intuície než obzeranie sa za druhými. Táto hviezda pomáha súkromným detektívom a investigatívnym reportérom, ktorí z nej môžu ťažiť vo svojej práci.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Opica v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Opica. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Opica 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Opica nachádza v spoločenskom paláci, môže sa vo vašom okolí objaviť množstvo cynikov a neprajných ľudí, ktorí vás môžu ohovárať. Často to prirodzene prichádza s tým, keď človek postúpi o level vyššie a ostatní mu jednoducho iba závidia. Nedávajte im zbytočne pozornosť a sústreďte sa na seba.

Opica 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 7. augustom a 6. septembrom, sídli vo vašom pracovnom paláci Opica. V roku 2024 vás pravdepodobne čaká postup na vyšší level, to však nemusí vždy znamenať iba povýšenie.

Opica 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Pokiaľ ste vo vzťahu, skúste utlmiť svoju podozrievavosť a negatívne zmýšľanie voči partnerovi, pretože by ste si tým mohli poškodiť šťastný vzťah. Sústreďte sa na to dobré, čo spolu vytvárate.

Opica 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 15:00 a 16:59, tak ste prišli na svet v hodine Opice. Vplyv prichádzajúcich hviezd teda pravdepodobne povýši vaše zmýšľanie o tom, ako chcete zvýšiť svoje priame a nepriame príjmy.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Opice v 2024 a BaZi?

Čínska astrológia je skvelý nástroj na spoznávanie svojich schopností a talentov. Vďaka predvídaniu udalostí dáva človeku možnosť byť krok napred pred ostatnými. Nechať si spraviť BaZi konzultáciu je skvelé. Avšak pokiaľ chcete svoje konštitučné dary uchopiť pevne do svojich rúk, odporúčam vám online kurz čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života od môjho učiteľa Norberta Synčáka.

akademia cinskej metafyziky

Vďaka programu Akadémia čínskej metafyziky sa naučíte čítať v BaZi tabuľke príbeh písaný dátumom a hodinou vášho narodenia. K dispozícii je aj menší základný balíkrozšírený balík, ako aj jednotlivé moduly BaZi samostatne.

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *