Opica v roku 2023: Čínska astrológia BaZi

Opica by sa v roku 2023 mala podľa čínskej astrológie BaZi pripraviť na to, že bude riešiť problémy ostatných. Chopte sa tejto šance a neotočte sa im chrbtom, ako osobu vás to v živote pekne posunie. Tešte sa z toho, že vám ostatní dôverujú, a chopte sa príležitosti robiť dôležité rozhodnutia.

Opica v roku 2023 BaZi

Opica v roku 2023: Prehĺbite svoju intuíciu a schopnosť riešiť problémy

Na podporu riešenia problémov vám prichádzajú až 3 priaznivé hviezdy. Takže čokoľvek budete tento rok riešiť a akokoľvek to bude spočiatku vyzerať, máte všetky prostriedky na to, aby ste si poradili. Otázkou zostáva – ste ochotní pomôcť aj druhým?

Prvou priaznivou hviezdou je Tai Ji Nobleman. Tá okrem Opíc v roku 2023 prilieta aj Hadom. Vďaka nej budete mať možnosť rozvinúť svoj šiesty zmysel a intuíciu a stretávať významných pomocníkov. Táto hviezda sa bude hodiť tým z vás, ktorí sa chcú učiť čínsku metafyziku, t. j. BaZi, Feng Shui, ZeRi, Qi men, Yi Jing atď. Ak vás táto oblasť zaujíma, tento rok je skvelý na to, aby ste v nej nabrali čo najviac vedomostí. Vďaka tejto hviezde môžete byť lepším mentorom ostatným, pretože sa budete vedieť na nich krásne napojiť.

Čo ďalšie pozitívne čaká Opicu v roku 2023?

Ďalšia pozitívna hviezda, ktorá prichádza tento rok Opiciam, je National Treasure. Podľa tradície ide o oficiálnu pečať, ktorou panovník zapečaťovať dôležité dokumenty. V BaZi ponímaní je to hviezda autority na pracovisku a schopnosti robiť dôležité (aj finančné) rozhodnutia, alebo naberať nové zodpovednosti. Každý vám bude v tomto roku veriť. Ak pracujete vo firme, môžete dostať príležitosť vystúpiť po kariérnom rebríčku, avšak (a toto je dôležité!) musíte sa tejto príležitosti chopiť. Pokiaľ chcete iba peniaze bez akejkoľvek zodpovednosti navyše, tak to nebude fungovať.

Zdroj: Freepik

Hviezda Monthly Virtue dokáže pretaviť problematické situácie do ľahšie zvládnuteľných menších častí. Buďte odvážnejší. Niektorí ľudia sú vekom menej dobrodružní, nechcú zmenu a nechcú robiť nič nové. No s Monthly Virtue viete nové zmeny nasmerovať k niečomu, čo hľadáte a čo chcete. To, že ste doposiaľ tolerovali isté formy správania, aj keď sa vám zrovna nepáčili, môžete teraz zmeniť a nasmerovať na pozitívnu cestu. Majte odvahu postaviť sa za svoje hodnoty, energie tohto roku vám k tomu maximálne prajú.

Ak sa obzeráte po kúpe pozemku alebo domu, 2023 je vďaka hviezde Earth Relief skvelý rok na nájdenie tej pravej nehnuteľnosti. Netreba však zabúdať, že to, že máte skvelé hviezdy neznamená, že budete mať automaticky skvelý rok. Na to, aby ste ich aktivovali, musíte voči tomu vykonať aj istú aktivitu.

Na čo si dávať pozor v roku 2023, ak máte v BaZi Opicu?

S kariérnym povýšením a nárastom financií môže mať Opica v roku 2023 zvýšenie spotreby a utrácania peňazí. Tak vraví hviezda Lesser Consumer. Starí Číňania neradi utrácali peniaze, tak preto je to vnímané negatívne. Avšak toto môže byť v dnešných časoch veľmi prospešné, a to keď budete peniaze míňať s rozumom a na podstatné veci, napríklad na nákup aktív alebo vzdelávanie sa.

Hviezda Death Charm reprezentuje oslabené zdravie. Neznamená však hospitalizáciu, alebo nejaké dramatické zmeny, ale skôr iba to, že Opice môžu byť v roku 2023 náchylnejšie k ochoreniam.

Nemajte hlavu príliš v oblakoch a nezabúdajte na ostražitosť, vyzýva hviezda Robbery Sha. Môžete totiž stratiť peňaženku alebo nejaké iné vecičky. Opatrne aj pri požičiavaní peňazí.

Celkové hodnotenie roka: ***

____

Joey Yap, jeden z najväčších BaZi majstrov na svete, hovorí, že človek má vždy na výber. Môže si zvoliť, či naplní potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na nich vlne, hoc môže byť náročnejšia, alebo bude doma sedieť so založenými rukami a bojkotovať vplyv prichádzajúcich energií. V tom prípade je možné, že sa aktivujú tie negatívne. Treba preto byť o krok vpred a byť produktívny. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.

Opica v roku 2023 podľa pozície v základnej BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke nájdete podľa svojho dátumu a času narodenia 5 možností (4 osobné piliere osudu a 1 pilier šťastia), kde sa môže Opica nachádzať. Svoju BaZi tabuľku vygenerovanú softvérom od Joeyho Yapa si môžete pozrieť na priloženom linku. Každý pilier reprezentuje inú oblasť života a vplyv Opice sa manifestuje trošku odlišnejšie.

BaZi analýza Opica

Opica v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier predstavuje to, ako vás vníma spoločnosť a čo sa udeje na poli širšieho okruhu ľudí. Opica v roku vám môže priniesť nejakého guru alebo učiteľa, ktorý vám pomôže rozvíjať vašu spiritualitu.

Opica v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier reprezentuje pracovnú oblasť. Vďaka Opici v mesiaci môžete v roku 2023 robiť lepšie pracovné a finančné rozhodnutia.

Opica v roku 2023 partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Denný pilier reprezentuje osobnosť človeka a jeho najbližšie okolie. Odčítavajú sa z neho aj blízke partnerské vzťahy (vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou, súrodencom, ale aj vzťah samého k sebe). Ak máte partnera, môže sa stať pre vás guru on. Ak ste single, môže byť načase začať študovať čínsku metafyziku. Ba dokonca, podľa starých tradícií, je toto skvelým rokom na vydaj/priženenie sa do bohatej rodiny.

Opica v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Ak máte Opicu v hodine, tento vietor vám v roku 2023 bude fúkať do oblasti plánov, cieľov a investícií. Takže môžete prísť do styku so zaujímavými aktívami alebo investíciami.

Opica v pilieri šťastia (10 ročný pilier)

10 ročný pilier šťastia reprezentuje externé udalosti, ktoré budú mať zvonka vplyv na život človeka. Tieto energie rôzne interagujú s jednotlivými piliermi v osobnej BaZi tabuľke. Ak sa nachádzate v 10 ročnici Opice, pravdepodobne vám prídu skvelé investičné príležitosti.

____

*V BaZi tabuľke nie je možné na 100 % určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka na základe hviezd iba v jednej zemskej vetve (t. j. v jednom zvierati). Vždy vyhodnocujeme interakciu všetkých 4 pilierov dohromady, spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na analýzy jednotlivých zvierat, ktoré sa nachádzajú na internete, čiže aj tejto stránke.

Zaujalo vás BaZi?

Fascinuje vás čo je BaZi a radi by ste sa v tomto umení sami vzdelávali? V tom prípade vám všetkými desiatimi odporúčam online kurz čínskej astrológie BaZi od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka.

akademia cinskej metafyziky

Radi by ste spoznávali sami seba a svoje talenty aj pomocou profi rozboru BaZi tabuľky? Neváhajte ma kontaktovať. Rada sa pozriem na to, či by som vám vedela zasvietiť aspoň mini sviečočku na vašu cestu životom. S BaZi poradenstvom a mnohým iným vám rada pomôže aj moja obľúbená koučka Juditka Synčáková.

Categories: Rok 2023

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *