Pes v 2024: Ako plávať proti prúdu?

Pes v 2024 je v opozícii s vládcom roka, čo so sebou môže priniesť veľa zmien a prekvapení. Pôjde o dobré prekvapenia a šťastné náhody? To záleží aj na vašom pohľade na život. Ako si v tomto hektickom roku pomôcť, aby ste ho zvládli s prehľadom a minimálnymi škodami? Čítajte viac v článku.

Ako sa pripraviť na rok pohybu a zmien ako BaZi majster?

Na začiatok začneme dobrými správami. Napriek náročnosti tohto roka prilieta Psom na pomoc aj zopár pozitívnych hviezd. Hviezda National Treasure letí podporiť transformáciu človeka na vyšší level a jeho dôveryhodnosť voči ostatným. Môžete získať viac zodpovedností, vďaka ktorým budete v pozícii ovplyvňovať životy ľudí okolo vás. Rok 2024 je perfektným rokom na zmenu kariérnej role alebo spôsobu práce či investícií.

Ďalšou pozitívnou hviezdou je Month Emptiness. Táto hviezda premieňa veľké problémy na malé a malé na minimálne, čo je skvelé práve v roku, kedy sa dejú zmeny. Pomôže vám napríklad vyriešiť chronické zdravotné patálie, ktoré ste posledné roky zanedbávali.

Pes sa nachádza v opozícii s Drakom, ktorý je v 2024 vládca roka. Ide o tzv. clash. To znamená, že Drak má v tomto roku najviac energie a Pes, naopak, najmenej. Pre Psy bude pravdepodobne tento rok charakterizovaný akýmsi plávaním v proti prúde, čo môže byť namáhavé a vyčerpávajúce. V roku 2024 čakajú Psy zmeny v rôznych životných oblastiach, do ktorých budú viac menej nedobrovoľne dotlačení, často aj kvôli svojim neuváženým aktivitám.

Pes v roku 2024 by mal iniciovať zmeny sám

Ako zmeniť alebo aspoň minimalizovať nanútené zvraty prichádzajúce do vášho života? Keďže rok 2024 bude pre Psy rokom zmien, netreba na ne bojazlivo čakať, pretože vtedy nad nimi nebudete mať kontrolu a nebudete na ne pripravení. Pomôcť si môžete tak, že VY sa stanete ich iniciátorom a budete tento rok v pohybe. 

BaZi špecialisti a hviezda Heaven Horse odporúčajú v 2024 veľa cestovať, či už za prácou, na služobné cesty alebo na dovolenky. Skúste nezostávať prikovaní na jednom mieste príliš dlhú dobu. Najlepšou zmenou zmierňujúcou clash môže byť presťahovanie sa do nového domova – do zahraničia alebo v rámci mesta. Tým, že sami budete zmeny iniciovať, rozptýlite tie (proti) prúdy, ktoré vás budú do nich nedobrovoľne tlačiť. A tak bude Drevený Drak spokojný, že sa zmeny dejú, a vy budete v pohode, že sa dejú tie, ktoré ste si sami zvolili.

Pes v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Ako už bolo spomenuté, Pes sa nachádza v opozícii s rokom Dreveného Draka. V BaZi terminológii tento protipól vyjadruje hviezda Year Breaker. S clashom prirodzene prichádza aj hviezda Great Consumer prinášajúca zvýšené finančné výdavky. Starostlivo si naplánujte svoje financie a držte sa svojho rozpočtu. Môžete to vyriešiť tak, že investujete do oblastí zvyšujúcich kvalitu vášho života. Alebo do cestovania, sťahovania sa a na ďalšie iniciovanie zmien.

Hviezda Leopard Tail doslova reprezentuje šliapnutie na leopardov chvost, čo ho môže rozzúriť. V súčasnosti BaZi majstri prekladajú túto hviezdu ako prostriedok, kvôli ktorému môžete uraziť ostatných ľudí, hlavne ženy, pretože sa tu nachádza aj hviezda Moon Sha. Snažte sa preto voliť správne slová. Nevystrkujte tento rok príliš rožky a nevyhľadávajte konflikty. Môže sa totiž stať, že si kvôli vašim búrlivým emóciám spôsobíte problémy.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Pes v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Pes. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Pes 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Pes nachádza v spoločenskom paláci, môže byť v otázke vaša reputácia. Vaše okolie môže byť urážlivejšie na váš vycibrený slovník a vaše reakcie. Snažte sa ich nezraňovať, ale pokiaľ urazíte jedného či dvoch, tak… no, stane sa, čo už.

Pes 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 8. októbrom a 6. novembrom, sídli vo vašom pracovnom paláci Pes. V roku 2024 sa chopte zmeny vo svojej pracovnej oblasti. Zmeňte pracovnú náplň, pracujte iným spôsobom, chopte sa nových rolí, možno vyhoďte ľudí, ktorí neprinášajú vašej firme zisky.

Pes 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Pravdepodobne sa budete tento rok zamýšľať nad svojím vzťahom, či vás napĺňa a či vám prináša hodnotu. Veci, ktoré váš partner bežne robí, vás zrazu môžu začať rozčuľovať. Niekedy však konflikt prináša nové, život obohacujúce riešenia, vďaka ktorým sa pohnete v živote ďalej. Pokiaľ ste single, do výberu vašich partnerov sa môžu zaradiť aj tí nesprávni prinášajúci so sebou skôr problémy.

Pes 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 19:00 a 20:59, tak ste prišli na svet v hodine Psa. Vplyv prichádzajúcich hviezd teda pravdepodobne zasiahne vaše investície, ktoré môžete strácať v prípade, ak ich budete ledabolo rozhadzovať. Pokojne sa o svojich výdavkoch poraďte s profesionálmi. Môže sa aj stať, že sa zmení vízia vašej budúcnosti, kvôli čomu môžete byť chvíľku stratení.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Psa v 2024 a BaZi?

Chceli by ste sa naučiť, ako predchádzať nepríjemnostiam spôsobeným clashom a ako vyťažiť čo najviac z možných kombinácií? Odporúčam vám online kurz čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života môjho učiteľa Norberta Synčáka. Celkový balíček má v Akadémii čínskej metafyziky 196 hodín. Avšak študovať môžete aj menšie, niekoľko hodinové celky – základný balík a rozšírený balík, ako aj jednotlivé moduly BaZi samostatne.

akademia cinskej metafyziky
Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *