Prasa v 2024: Staňte sa silným a sebavedomým lídrom

Prasa v 2024 čaká rok, v ktorom môže naplno rozbaliť svoje vodcovské schopnosti. Ukážte svetu, že sa vo vás skrývajú líderské kvality a začnite pomáhať ľuďom naokolo. Možno si práve vďaka tomu nájdete svoju drahú polovičku. Na čo viac sa ešte môžete tešiť? Čítajte v článku.

Prasa v 2024

Prichádza vám silná podpora na riešenie problémov

Prasiatka, BaZi má pre vás skvelú správu! V roku Dreveného Draka vám hviezdy prajú. Vďaka vládcovskej hviezde Emperor Star vás čaká rok transformácií. Bude sa od vás očakávať, že sa chopíte role vládcu (v súčasnom ponímaní ide o lídra), budete robiť veľké veci a ukážete ostatným svoju silu a rozhodnosť. Pokiaľ sa už dlhšie pohrávate s istými víziami a plánmi rok Dreveného Draka je rokom, kedy ich môžete uskutočniť. A dokonca všetko, čo zatiaľ neviete, sa tento rok môžete naučiť, pretože vám na cestu učenia sa nových vedomostí a schopností prilieta hviezda Academic Star známa aj ako Study Hall.

Rokom 2024 vás bude sprevádzať aj jedna z najmocnejších hviezd v celej čínskej astrológii, hviezda Dragon Virtue. Tá pomáha pri riešení problémov a upratovaní vecí, pretože skutočný líder pomáha ostatným v riešení ich problémov. Ide aj o akúsi dobrú karmu, ktorú ste na svojej ceste životom nazbierali dobrými skutkami, ktoré sa vám tento rok zúročia a pomôžu vám.

Aby to bolo všetko zvládnuteľné, na tejto ceste vám pomôže aj silná hviezda vzťahov a charizmy – Red Matchmaker. Single Prasiatkam dokonca môže priniesť do života novú lásku.

Prasa v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Pokiaľ sa rozhodnete byť zlým vládcom, môžete si tento rok aktivovať negatívne hviezdy Brutal Defeat a Dark Sky. Hviezda Brutal Defeat reprezentuje náhle zosadenie z „trónu“, ktoré sa deje vládcom, s ktorými nie je ľud spokojný a ktorí sa dostali k svojej pozícii náhodne. Snažte sa teda zostať pri svojej sile a ukážte ostatným, že ste si svoje povýšenie zaslúžili na základe svojich schopností. Taktiež pozor na dávanie nevyžiadaných rád.

Hviezda Dark Sky so sebou prináša zníženú stabilitu kvôli prichádzajúcim problémom. Keď budete riešiť problémy druhých, nezabúdajte ani na seba. Pretože, ako sa hovorí počas bezpečnostnej inštruktáže v lietadle – v prípade poklesu tlaku treba nasadiť kyslíkovú masku najskôr sebe a až potom sa starať o ostatných. Hviezda Death God znie na prvý pohľad hrozne, ale ide v podstate o to, aby ste venovali zvýšenú pozornosť svojmu zdraviu a zbytočne sa neprepínali.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Prasa v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Prasa. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Prasa 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Prasa nachádza v spoločenskom paláci, budete vnímaní ako líder, na ktorého sa bude vaše okolie obracať s riešením ich problémov. Nebojte sa pomáhať komunite okolo seba. Tento rok dokonca môžete vo svojom okolí nájsť lásku svojho života. 

Prasa 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 7. novembrom a 5. decembrom, sídli vo vašom pracovnom paláci Prasa. V roku 2024 môžete získať viac rešpektujúcu pozíciu, a to vďaka riešeniu problémov.

Prasa 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Pokiaľ máte partnera, ten sa môže začať tento rok správať ako vládca. Majte s ním trpezlivosť a nehádajte sa s ním. Je totiž ťažké vyargumentovať slovný boj proti vládcovi. Ak ste single, vládcom sa stávate vy sami.

Prasa 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 21:00 a 22:59, tak ste prišli na svet v hodine Prasaťa. Vplyv prichádzajúcich hviezd vám ponúka čerpanie síl z vašich zdrojov. Môžete sa naučiť nové vedomosti a investovať do učenia.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Prasaťa v 2024 a BaZi?

Fascinuje vás BaZi tak, ako mňa a chceli by ste sa v ňom vzdelávať aj sami? Je skvelé byť o krok napred, a preto vám odporúčam online kurz čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života od môjho učiteľa Norberta Synčáka v dĺžke a obsahu, ktorý si sami zvolíte. K dispozícii je základný balík, rozšírený balík a plný balík, ako aj jednotlivé moduly BaZi samostatne. Pozrite si aj ďalšie kurzy BaZi a čínskej metafyziky.

akademia cinskej metafyziky

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *