Sprevádzam ľudí na ceste ich životom ako BaZi konzultant

Ahoj, som Denisa a pomáham ostatným na ich jedinečnej ceste životom aj ako BaZi konzultant.

Čínsku astrológiu BaZi študujem cca 5 rokov. Hoc, ako sa u nás s úsmevom dodáva, po minimálne 10 rokoch štúdia a 10 000 analýzach osobnosti môže človek o sebe konečne prehlásiť, že sa stal začiatočníkom. 🙂

Ak by ste sa vyžívali v sebapoznávaní, objavovaní svojich silných a slabých stránok, hľadali pre vás ideálny spôsob práce a fungovania v živote, alebo chceli vedieť, na čo sa v tomto roku či období zamerať, ozvite sa mi na mail info@cinska-astrologia-bazi.sk. Rada sa pozriem na to, či by som vám vedela zasvietiť aspoň mini sviečočku na vašu cestu životom.

Denisa Štefunková BaZi a Access Bars

Praktik Access Bars, študent klasickej čínskej medicíny a čínskej metafyziky

Okrem umenia čínskej astrológie BaZi som aj facilitátorkou a praktičkou Access Bars® – populárnej metódy Access Consciousness®, ktorá umožňuje človeku žiť vedomý a naplnený život v ľahkosti a harmónii.

Ďalej študujem Klasickú čínsku medicínu, známu aj ako Taoistická medicína. Od tej tradičnej sa líši tým, že ide do väčšej hĺbky. Na človeka sa totiž pozerá aj z konštitučného hľadiska ako na jedinečný unikát.

Zabŕdam aj do ostatných disciplín čínskej metafyziky (napr. Qi Men Dun Jia a Feng Shui). Tam som však stále iba úplný začiatočník.P.S.: Web som si robila sama podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia, no ani zďaleka v tom nie som odborník. Viem, že sa niektoré jeho časti zobrazujú divne a sľubujem, že sa niekedy na to pozriem. 🙂