Byvol v 2024: Prichádza vám nebeská podpora

Minulý rok bol pre Byvoly celkom záhul, no Byvol v 2024 sa môže tešiť na veľa pozitívneho. Šťastena stojí v roku 2024 na vašej strane, hoc sa budete musieť naučiť nepotrebné veci nadobro z vášho života pustiť. Ako to urobiť v súlade s vašou cestou?

byvol v 2024

Byvoly, čaká vás viac šťastných momentov a úspechov

Juhuuu, juhuuu, konečne sa usmieva šťastena aj na Byvoly. Zvýšené peňažné príjmy prichádza podporiť finančná hviezda Jade Hall. Samozrejme, pečené holuby nepadajú len tak z neba a človek sa (obvykle) zrazu neprebudí v kráľovskom paláci, bohatý. Ide o zúročenie nových vedomostí a schopností získaných za posledné obdobie, ktoré sa následne môžu premeniť na financie.

Ďalšou pozitívnou hviezdou je hviezda Heavenly Virtue, ktorá pomáha človeku premieňať skúsenosti v jeho prospech. Podobne, ako hviezda Prosperity Star. Pokiaľ ste niečo v minulosti pre to urobili, teraz môžete očakávať úspechy. Fortune Virtue, hviezda šťastia, prináša do života viac šťastných momentov a náhod a celkovo intenzívnenejšie prežívanie šťastia. 

Hviezda Sky Noble poskytuje nebeskú asistenciu, ktorá vám pomôže ísť vyššie. Hviezda Heavenly Yi zase priťahuje tých správnych ľudí, ktorí vám tento rok pomôžu získať vedomosti a schopnosti, ktoré potrebujete. Drevený Drak vám prináša skutočne obrovskú podporu pre rok 2024, tak chopte Byvola za opraty a cválajte v ústrety novým zajtrajškom.

Vzťah medzi Drakom a Byvolom v 2024

Drak a Byvol spolu v BaZi tvoria vzťah nazývaný Deštrukcia. Deštrukcia obvykle vytvára situácie, v ktorých ľuďom môže byť vzaté niečo, čoho sa nevedia vzdať. Nakoniec majú túto stratu tendenciu nahradiť nejakým zlozvykom, ako je napríklad fajčenie atď. Deštrukcia v tomto vzťahu indikuje, že v roku 2024 môžu Byvoly o niečo prísť. Pustite preto veci, ktoré majú odísť, a postavte si niečo nové.

Byvol v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

S pribúdajúcim bohatstvom a šťastím v živote sa môžu prirodzene okolo vás objaviť závistlivci. Mnohí ľudia sú vašimi priateľmi len dovtedy, pokiaľ sa vám začne skutočne dariť. Vďaka vášmu podrezanému jazýčku, ktorý indikuje hviezda Curled Tongue, môžete svoje okolie v roku 2024 ľahšie uraziť. A to najmä ženy, ako ukazuje hviezda Yin Sha. 

V roku Dreveného Draka sa môžete cítiť kvôli hviezde Lonesome Star trochu osamelejšie. Najmä preto, že vám ostatní môžu závidieť váš posun. Sústreďte sa preto tento rok hlavne na seba a na svoje ciele.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Byvol v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Byvol. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Byvol 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Byvol nachádza v spoločenskom paláci, pozor na zvýšenú mieru urážlivosti vášho okolia.

Byvol 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 5, januárom a 3. februárom, sídli vo vašom pracovnom paláci Byvol. V roku 2024 bude pre vás jednoduchšie nájsť mentora, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a uvoľniť energie finančnej hviezdy Jade Hall.

Byvol 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Vytvorte si doma príjemné prostredie, v ktorom sa budete cítiť dobre.

Byvol 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 1:00 a 2:59 v noci, tak ste prišli na svet v hodine Byvola. Vplyv prichádzajúcich hviezd teda pravdepodobne zasiahne vaše premýšľanie o zúročení vašich aktív.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Byvola v 2024 a BaZi?

Čínska astrológia BaZi nemusí byť pre vás iba veľká a fascinujúca neznáma. Môžete sa ju za pár (desiatok) hodín naučiť aj sami. Pokiaľ ste typ človeka, ktorý rád spoznáva taje starých čínskych mudrcov, odporúčam vám online kurz čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života – rozšírený balík a ďalšie kurzy čínskej metafyziky od môjho učiteľa Norberta Synčáka. Plný kurz má 196 hodín, avšak štúdium si môžete rozdeliť aj na menšie tematické celky, vo forme základného a rozšíreného balíka.

akademia cinskej metafyziky

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *