Zajac v 2024: Postarajte sa hlavne sami o seba

Pamätáte na minulý rok plný príležitostí, akcie a pozitívnych hviezd? Zajac v 2024 sa bude najmä spamätávať z toľkej slávy a roku na výslní. Záleží len na tom, ako sa dokážete postaviť k náhlemu úbytku pozornosti a energie.

Zajac v 2024

Zajace, naučte sa zaobchádzať so svojím zdravím

Napriek tomu, že rok Dreveného Draka nenadelil po vládcovskom roku 2023 Zajacom extrémne množstvo pozitívnych hviezd, predsa len na vás čaká zopár nových príležitostí. Jediná pozitívna hviezda Surpasing Path pomáha prekonávať limity. Vďaka tomu, že pomáha sústrediť sa sám na seba, je skvelá pre ľudí, ktorí sú naštartovaní na dosiahnutie svojich konkrétnych, vopred stanovených vízií. Ujasnite si svoje ciele a plány a držte sa toho. Nenechajte sa zvyklať neprajníkmi a závistlivcami alebo negatívnymi myšlienkami. Tento rok musíte byť VY tým proaktívnym a biť sa za svoje práva a stále môžete dosiahnuť to, čo ste si zaumienili.

Drak tvorí so Zajacom spojenie nazývané 6 disharmónií. V BaZi tabuľke to znázorňuje hviezda Six Harm. Pravdepodobne rok 2024 nebude vaším najproduktívnejším rokom, pretože sa budete starať najmä o svoje osobné veci. Môže sa vám narušiť dôvera voči niekomu alebo niečomu, môžete sa stretnúť s väčším nepochopením a môžete mať pocit, že je celý svet proti vám, čo však vôbec nemusí korešpondovať s realitou.

Zajac v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Negatívnou hviezdou prichádzajúcou spolu s Dreveným Drakom po minuloročnom vládcovi je hviezda Sickness Star. Pretože minulý rok ste boli na výslní, teraz môžete mať menej energie. Začnite cvičiť, udržujte sa vo forme, pite dostatok tekutín a naučte sa kontrolovať svoje emócie. Kevin Chan odporúča aj pozrieť sa na Feng Shui priestoru, ktorý obývate, aby vám aktivácia správnych sektorov pomohla prekonať oslabené zdravie.

Hviezda Six Calamities hovorí o externých problémoch a nesúhlasoch, ktoré môžu pretnúť vašu cestu v roku 2024. Hviezda Goad Blade naznačuje zvýšený temperament a ľahšie popustenie negatívnych energií a hnevu. Využite svoj hnev tým správnym smerom, aby vás naštartoval na nové veci namiesto toho, aby ste si ho vylievali na vašej rodine či priateľoch.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Zajac v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Zajac. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Zajac 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Zajac nachádza v spoločenskom paláci, budete pravdepodobne stretávať veľa ľudí, ktorí sú nespokojní so svojím životom a sťažujú sa, alebo sú často chorľaví. 

Zajac 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 5. marcom a 3. aprílom, sídli vo vašom pracovnom paláci Zajac. V roku 2024 možno budete mať možnosť preraziť si cestu cez určité prekážky. Nemusí to byť jednoduché, ale ak sa budete sústrediť na svoje ciele, dosiahnete i nemožné.

Zajac 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Dávajte si pozor na svoje zdravie, začnite cvičiť a stravujte sa zdravo a výživne. Pokojne začnite aj meditovať.

Zajac 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 5:00 a 6:59 ráno, tak ste prišli na svet v hodine Zajaca. Vplyv prichádzajúcich hviezd teda pravdepodobne zasiahne vaše premýšľanie o sebe samom. Môžete svoje neúspechy začať skrývať za nespravodlivosti, ktoré vám život mohol (ale nemusel) priniesť.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Zajaca v 2024 a BaZi?

Prekonajte svoje limity tak, že sa naučíte niečo nové. Online kurz čínskej astrológie BaZi od môjho učiteľa Norberta Synčáka vám odhalí tajomstvá dané do vienka človeka v okamihu jeho narodenia na tento svet. Po kliknutí na link ku kurzu Nebeská pečať života vás čaká 196 hodinový kurz rozdelený na ucelené tematické celky, ktoré je možné študovať aj samostatne. Vrhnete sa do štúdia čínskej metafyziky spolu so mnou?

akademia cinskej metafyziky

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *