Potkan v 2024: Nastáva rok premeny snahy na výsledky

Nadpriemerné výsledky, úspechy a štúdium metafyziky. Potkan v 2024 sa skutočne nebude nudiť a bude ho to lákať ísť až do extrémov. Ako prežiť vybalansovaný a zároveň produktívny rok podľa čínskej astrológie BaZi? Čítajte a použite nové vedomosti vo svoj prospech.

Potkan v 2024

Ujasnite si svoje vízie a staňte sa vľúdnym generálom

Rok Dreveného Draka je rokom, v ktorom pokiaľ sa skutočne posnažíte, môžete dosiahnuť nadpriemerné výsledky, o akých sa vám doposiaľ ani nesnívalo. Zužitkovať vašu námahu, pot a slzy vám pomôže hviezda Golden Lock. Ak sa do niečoho skutočne vložíte, tak máte potenciál premeniť vašu snahu na tučné finančné zisky, nad ktorými budete mať navyše aj pevnú kontrolu.

Ďalšia hviezda, ktorú Drevený Drak posiela všetkým Potkanom, je General Star. Staňte sa generálom. Nebojte sa tejto pozície, má tendencie vám priniesť obrovské úspechy. Ako generál môžete začať byť tento rok pravdepodobne zodpovední za nábor nových zamestnancov. Utrieďte si preto svoje priority a ujasnite si vaše vízie, aby ste adekvátne k nim najali tých správnych ľudí. Naučte sa s nimi pracovať tak, aby vám pomohli k dosiahnutiu cieľov. Veľa ľudí sa k vám môže začať obracať s tým, aby ste im pomohli.

Rok 2024 vám pomôže aj v spirituálnom vývoji. Hviezda Tai Ji Nobleman so sebou prináša zvýšený záujem o spiritualitu a metafyziku, ktorá sa vám vďaka tejto spirituálnej hviezde bude o to ľahšie učiť.

Drak tvorí s Potkanom spojenectvo s názvom 3 harmónie. Znamená to, že Potkany sa tento rok kamošia s hlavným vládcom a budú sa môcť oprieť o jeho energiu a čerpať z nej.

Potkan v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

So zvýšeným bohatstvom a statusom prichádza aj jemne agresívna hviezda White Tiger. Na jednu stranu pomáha zvýšiť vašu energiu a ísť s ňou až do extrémov, no na druhú stranu indikuje zvýšenú mieru zranení. Čo môže ísť ruka v ruke pri nadpriemerných výkonoch. Zvýšenú mieru bojovnosti so sebou prináša aj hviezda Sky Warrior. Pozor na to, aby ste sa v roku Dreveného Draka nestali despotickým generálom.

Hviezda Pealing Head dvíha varovný prst nad tým, aby ste si dávali pozor na svoje zdravie a nevystavovali sa zbytočne rizikovému a vysoko nákazlivému prostrediu.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Potkan v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Potkan. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Potkan 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Potkan nachádza v spoločenskom paláci, vaši známi sa môžu celý rok pretekať v tom, ktorý z nich bude ten najlepší.

Potkan 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 6. decembrom a 4. januárom, sídli vo vašom pracovnom paláci Potkan. V roku 2024 môžete dostať novú rolu alebo povýšenie v práci.

Potkan 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Pokiaľ máte partnera, môže sa mu v tomto roku nadpriemerne dariť. Tešte sa s ním a podporujte ho. Taktiež môžete tento rok prechádzať spirituálnym rastom. Zadané Potkany pozor, pretože sa vám tento rok môže pripliesť do života nevyžiadaná tretia osoba.

Potkan 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 23:00 a 00:59 v noci, tak ste prišli na svet v hodine Potkana. Vplyv prichádzajúcich hviezd teda pravdepodobne zasiahne vaše premýšľanie o investíciách a budúcnosti.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Potkana v 2024 a BaZi?

BaZi je fascinujúce umenie, vďaka ktorému môže byť človek v súlade so svojou konštitúciou. Využite toto učenie aj vy, aby sa vám ľahšie plávalo životom. Ja som sa učila aj pomocou online kurzu čínskej astrológie BaZi a ďalších kurzov čínskej metafyziky od môjho učiteľa Norberta Synčáka. Dĺžku kurzu s názvom Nebeská pečať života, ako aj čas, ktorý nad ním strávite, si volíte sami podľa seba. K dispozícii je základný balík, rozšírený balík a plný balík, ako aj jednotlivé moduly BaZi samostatne.

akademia cinskej metafyziky

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *