Tiger v 2024: Rok plný (naplánovaných) zmien

Kto by mal očakávať veľké zmeny? Tiger v 2024. Patríte k ľuďom, ktorí sa boja zmien? V tom prípade si ich poriadne naplánujte. BaZi vám môže poradiť, ako to spraviť v súlade s vašou cestou.

Tiger v 2024

Tigre, čaká vás rok cestovania a plánovania

Rok 2024, ktorému vládne Drevený Drak, indikuje veľa cestovania. Tigre totiž poháňa na cesty hviezda Sky Horse. Ak radi spoznávate nové miesta, bude mať pre vás táto činnosť veľa benefitov. Ak nie, môže ísť o mierne stresujúci rok. Svoje cesty si preto vedome naplánujte. Môžete sa presťahovať za prácou, zmeniť bydlisko, alebo sa celkovo tešiť zo zvýšeného času stráveného na cestách.

K Nebeskému Koňovi sa pripája aj hviezda Thriving prinášajúca úspechy vychádzajúce z dobrého plánovania. Staňte sa pánom svojich zmien a nič vás neprekvapí. Naplánujte si, čo chcete v roku 2024 dosiahnuť či zmeniť a kam chcete ísť a choďte si za tým. BaZi je vám naklonená.

Tiger v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Negatívne hviezdy sa pre Tigre v roku 2024 točia skôr okolo pocitu osamelosti a smútku. Hviezda Sky Cry indikuje zvýšenú precitlivenosť. Môže poukazovať aj na udalosti, cez ktoré sa človek nevie preniesť, alebo ich nevie pustiť. Snažte sa minulosť nechať v minulosti a neľutujte veci, ktoré ste kedysi urobili alebo, naopak, neurobili. Kvôli hviezde Sky Cry sa v roku Dreveného Draka môžete cítiť osamelo, čo však nemusí byť nevyhnutne zlé. Táto hviezda je žiaducim pomocníkom napríklad vtedy, ak sa chystáte absolvovať Pacifickú hrebeňovku, Cestu hrdinov SNP alebo akúkoľvek inú púť, kde plánujete byť sami so sebou a okolitou prírodou.

Hviezda Funeral Guest v starovekej Číne znamenala, že si človek môže z návštevy cintorínov alebo nemocníc priniesť neželané choroby. Na týchto miestach sa ľudia ľahšie nakazili baktériami a parazitmi, ktorých následky v tých časoch boli omnoho horšie, než dnes. Ak sa táto hviezda vyskytne vo vašom zvierati, znamená to, aby ste boli opatrní na miestach, na ktorých je zvýšená nákazlivosť. 

Hviezda Sky Dog zase poukazuje na zranenia, ktoré sú vám spôsobené. Môže ísť aj o emočné a mentálne zranenia prameniace z toho, keď vám niekto blízky ublíži. Konfrontujte všetkých a všetko, čo vám kedy ublížilo, pretože len priama konfrontácia je cestou k vášmu uzdraveniu.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Tiger v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Tiger. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Tiger 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Tiger nachádza v spoločenskom paláci, čaká vás vo vašom okolí veľa zmien. Môže sa zmeniť váš pracovný trh alebo biznis, v ktorom sa pohybujete.

Tiger 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 4. februárom a 4. marcom, sídli vo vašom pracovnom paláci Tiger. V roku 2024 vás môže čakať veľa služobných ciest, expanzia na zahraničné trhy, alebo vám môžu prísť ľudia zo zahraničia, ktorí vám pomôžu.

Tiger 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Ak ste vo vzťahu, pravdepodobne budete na ňom musieť trošku popracovať. Nebojte sa otvoriť všetko, čo vás kedy trápilo.

Tiger 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 3:00 a 4:59 v noci, tak ste prišli na svet v hodine Tigra. Vplyv prichádzajúcich hviezd so sebou môže priniesť opatrnosť v investíciách.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Tigra v 2024 a BaZi?

Tiger si v roku 2024 môže krátiť cestovanie napríklad aj štúdiom. Online kurz čínskej astrológie BaZi s názvom Nebeská pečať života – plný balík od môjho učiteľa Norberta Synčáka ponúka 196 hodín teoretických i praktických študijných materiálov. Tie si môžete rozdeliť do viacerých menších tematických celkov v balíku Nebeská pečať života – základný balík a Nebeská pečať života – rozšírený balík.

akademia cinskej metafyziky

Máte chuť naučiť sa niečo nové, čo vás môže v živote posunúť? Vyberte si oblasť čínskej metafyziky alebo čínskej medicíny, ktorá vás najviac zaujíma.

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *