Drak v 2024: Zažite rok z pozície lídra

Pozornosť, vodcovské schopnosti a zvýšený cit pre umenie. Drak v 2024 sa určite nebude nudiť. Ponorte sa do sveta mysterióznej čínskej astrológie BaZi, ktorá vám porozpráva príbeh o radostiach i povinnostiach vládcu roka 2024.

Drak v 2024

Draci, chopte sa líderskej pozície

Už 4. februára 2024 privítame čínsky nový rok. Tentokrát bude jeho vládcom Drevený Drak. To znamená, že každému, kto má vo svojej BaZi tabuľke Draka (a to nielen dreveného), môže prísť do života väčšie množstvo povinností. Tie môžu prichádzať v trošku drsnejšej forme, než je človek bežne zvyknutý. S tým súvisí aj zvýšený tlak okolia a väčšia zodpovednosť a starostlivosť o ostatných. Líder jednoducho musí viesť ostatných a pomáhať im, podobne ako Drak v roku 2023. Je to úžasná príležitosť ukázať, aké kvality sa vo vás nachádzajú. Pokiaľ sa tejto role nechopíte, či už z dôvodu strachu alebo pohodlnosti, môže byť pre vás nadchádzajúcich 12 mesiacov namáhavejších.

V roku 2024 sa budú vďaka hviezde Duke’s Arrival všetky oči upierať práve na Drakov a na čokoľvek, čo budú robiť, alebo hovoriť. Keďže v dnešnom svete plnom influencerov je práve pozornosť extrémne dôležitá, pokúste sa ju využiť vo svoj prospech a dosahovanie cieľov.

Túžiacich po bohatstve určite poteší náklonnosť hviezdy Golden Carriage. V starobylej Číne sa táto hviezda prekladala, ako priženenie/vydanie sa do bohatej rodiny. To v dnešných časoch nemusí už tak celkom platiť, no môže ísť o naakumulovanie väčšieho množstva peňazí.

Hviezda Elegant Seal vám zase môže priniesť viac tvorivosti. Pomôže najmä v umeleckých odvetviach alebo pri štúdiu. Ak ste napríklad umelec, ktorý sa snaží presadiť v online svete, tento rok môže byť pre vás skvelým štartovacím mostíkom, kedy si vás môže všimnúť širšie okolie.

Drak v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Drak v 2024 môže čeliť aj určitým patáliám. Negatívnymi hviezdami reprezentujúcimi menšie fyzické zranenia Hidden Corpse a Sword Edge. Dávajte si preto väčší pozor a snažte sa nekonať zbrklo. Kvôli hviezde Yellow Flag môžete aj omylom nemiestnymi rečami uraziť svoje okolie, takže pozor na ostrý jazyk.

Drak (v roku 2024) spolu s ďalším Drakom (v BaZi tabuľke) vytvára vzťah, ktorý sa nazýva Sebatrest. Ide o spojenie, ktoré môže v roku 2024 vytvárať pnutie a prinášať trochu vyhrotené situácie. Je možné, že tento rok vyvediete niečo, čo by ste mohli neskôr ľutovať. Alebo môžete sabotovať aj sami seba, či môžete byť príliš sebeckí alebo namyslení. Tým správnym kľúčom bude u vás v roku 2024 sebakontrola.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Drak v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Drak. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Drak 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Drak nachádza v spoločenskom paláci, budete v širšom okruhu ľudí vnímaní ako líder. Môže sa vám podariť nájsť dieru na trhu a zaplátať ju jedným z vašich skvelých nápadov.

Drak 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 4. aprílom a 4. májom sídli vo vašom pracovnom paláci Drak. Ak sa v roku 2024 chopíte príležitosti viesť ľudí, môže vám to priniesť vytúžené bohatstvo.

Drak 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Ak máte partnera, môžete ho tento rok vnímať akoby trošku napruženého, pretože sa naň budete pozerať cez svojho Vládcu roka.

Drak 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány a vízie. Ak ste sa narodili medzi 7:00 a 8:59 ráno, tak ste prišli na svet v hodine Draka. Vplyv prichádzajúcich hviezd vám môže pravdepodobne priniesť nejakú investičnú príležitosť.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Draka v 2024 a BaZi?

Fascinuje vás BaZi tak, ako mňa a chceli by ste sa v ňom vzdelávať aj sami? Je skvelé byť o krok napred a vedieť, čo ďalšie vám prinesie rok Dreveného Draka a ďalšie roky. Aj preto vám odporúčam online kurz čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života od môjho učiteľa Norberta Synčáka a celkové štúdium na Akadémii čínskej metafyziky.

akademia cinskej metafyziky
Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *