Had v 2024: Privítajte dlho očakávaný skvelý rok

Had v 2024 zažije extrémny comeback. Dlhšie bol totiž jedným zo zvierat, ktoré dostávali dosť „na frak“. Tieto nezdary by však v roku 2024 mali konečne nabrať opačný smer a dodať Hadom potrebnú energiu na ceste za splnenými želaniami.

Had v 2024

Využite silu šiestich pozitívnych hviezd

Hadovi v roku Dreveného Draka žiaria na cestu až 4 vysoko hodnotené hviezdy, v ktorých svetle pri dostatočnom zanietení a dobre cielenej akcii môže dôjsť do cieľa ako víťaz. 

Prvou pozitívnou hviezdou je hviezda Sun. Ako slnko bude doslova osvetľovať každý váš krok a dodá vám potrebnú energiu na to, aby ste zvládli vyriešiť problémy, či už tie svoje alebo ostatných. V roku 2024 je pre Hady potrebné postaviť sa do role lídra či mentora, pretože z tejto pozície bude najviac ťažiť. Ďalšia hviezda Five Prosperity taktiež pomôže s riešením problémov.

Hady, pripravte sa na šťastné vzťahy

Pokiaľ ste čakali na to, aby vám hviezdy priali aj v oblasti vzťahov a charizmy, Drevený Drak má pre vás skvelú správu. Jedna z najlepších vzťahových hviezd, Sky Happiness, sa v roku 2024 opäť navracia do znamenia Hada. Prináša so sebou dlhodobé, prosperujúce a šťastné vzťahy, takže single Hady, pozor! Práve v tomto roku môžete stretnúť svoju chýbajúcu polovičku. Avšak, musíte pre to samozrejme niečo spraviť, pretože dnes nie je doba, kedy sa dá iba tak čakať v kúte. Choďte von, stretávajte sa s ľuďmi, alebo si spravte profil na zoznamke. Musíte sa jednoducho stať tým povestným slnkom pre ostatných. Ako hovorí Joey Yap, pokiaľ nevykonáte žiadnu akciu, tak aj 10×0 bude vždy v konečnom dôsledku nula.

Sky Happines bude už šťastne zadaným zas posilňovať šťastie a lásku vo vzťahu. Dokonca môže pomôcť aj v prípade, ak sa chystáte rozšíriť svoju rodinku o ďalšieho potomka. Prakticky ide o to, že povýši vaše vzťahy vždy o level vyššie, čo sa môže hodiť po haďom roku 2023 plnom cestovania. Ak sa na nič z vyššie spomínaných nechystáte, Sky Happiness vám rada dodá jednoducho iba viac charizmy a iskry na oslnenie okolia. 

Hady si v roku 2024 doprajú pôžitky a nové zručnosti

Hady v roku 2024 skutočne vyhrali jackpot. Ďalšou pozitívnou hviezdou je hviezda Inteligencie. Pokiaľ sa plánujete naučiť niečo nové v súvislosti so svojou prácou alebo kariérou, v budúcom roku vám to pôjde ako po masle. Využite tieto energie a rozšírte svoj arzenál o novú zručnosť. Hviezda Bright Hall vám pomôže zastabilizovať sa a vstrebať nové informácie.

Pre gurmánov a vášnivých kuchárov si Had do roka 2024 pripravil hviezdu Heavenly Chef. Doprajte si skvelé jedlo, naučte sa variť či piecť a pokojne sa svojím výtvorom pochváľte ostatným na sociálnych sieťach. Ide o šťastné udalosti, v ktorých si doprajete. Je to život, aký si zaslúžite, pretože ste preň dlho a pilne pracovali. 

Had v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Pokiaľ sa rozhodnete nevyužiť potenciál ani jednej z ponúkaných pozitívnych hviezd a budete ich bojkotovať, je to priestor na to, aby sa do vášho života prikmotrili a zvýšili svoju energiu práve tie negatívne.

Ide o Bad Qi a Sky Emptiness, ktoré so sebou prinášajú zvýšenú mieru nespokojnosti, frustrácie a sťažností na okolitý svet. Hviezda Robbery Star vás môže okradnúť o príležitosti. Pozor aj na to, či sa vás ostatní nesnažia využiť, keďže sa vám bude dariť. 

Hviezda Solitary prináša pocity osamelosti, pri ktorých budete mať pocit, že svoju radosť nemáte s kým zdieľať. No môže sa to vyvŕbiť aj tak, že budete pravdepodobne iba z tých všetkých úspechov vyhľadávať aj trošku osamelých chvíľ, kedy budete môcť byť len sami so sebou.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Had v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Had. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Had 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Had nachádza v spoločenskom paláci, budete v roku 2024 stretávať veľa lídrov, alebo môžete stretnúť svojho dlhodobého partnera. Buďte otvorení novým príležitostiam.

Had 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 5. májom a 4. júnom, sídli vo vašom pracovnom paláci Had. V roku 2024 by ste sa mali stať lídrom a dať svojej spoločnosti vyššiu hodnotu.

Had 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Single Hady si budú užívať luxusného a pôžitkárskeho života. Doprajte si, zaslúžite si to.

Had 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 9:00 a 10:59 ráno, tak ste prišli na svet v hodine Hada. Môžete sa naučiť nové zručnosti, ktoré pozitívne ovplyvnia váš život v dlhodobom horizonte.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Hada v 2024 a BaZi?

Čínska astrológia je skvelá, však? Vzdelávať v tomto fascinujúcom učení sa môžete aj sami. Pomôže vám online kurz čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života od môjho učiteľa Norberta Synčáka a štúdium na úžasnej Akadémii čínskej metafyziky. To si môžete rozdeliť aj do menších celkov v podobe základného balíka či rozšíreného balíka alebo jednotlivých modulov BaZi

akademia cinskej metafyziky

Nie ste študijný typ a túžite po profesionálnom BaZi rozbore vašej konštitučnej tabuľky? Kontaktujte ma. Nasmerujeme vášho Hadíka a jeho zvieracích spolupútnikov smerom k naplneniu vášho poslania.

Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *