Kôň v roku 2023: Čínska astrológia BaZi

Podľa čínskej astrológie BaZi bude Kôň v roku 2023 prosperovať najmä v oblasti šťastných medziľudských a romantických vzťahov. V tomto roku máte šancu stretnúť lásku svojho života, ale aj silných pomocníkov, ktorí vám môžu pomôcť zarobiť pekný balík peňazí.

Kôň v roku 2023 BaZi

Kôň v roku 2023: Užite si krásne medziľudské a partnerské vzťahy

Na podporu dlhodobých vzťahov vám v roku 2023 svieti vzťahová hviezda Sky Happiness. Pripravte sa preto na vzostup v oblasti silných vzťahov, či už romantických alebo medziľudských. Ak ste vo vzťahu, váš vzťah bude prosperovať. A tí, ktorí ste sami, nezúfajte. Práve rok 2023 má totiž skvelo našliapnuté na to, aby sa stal rokom stretnutia s vašou polovičkou, s ktorou láska prerastie do pevného dlhodobého vzťahu či dokonca do manželstva.

Čo ďalšie pozitívne čaká Koňa v roku 2023?

Koňom tento rok prilieta hviezda mesačného svitu – úžasná materská hviezda Moon. V tradičnom ponímaní BaZi vám vďaka nej môžu do života vstúpiť silné ženy, ktoré majú potenciál stať sa vašimi pomocníčkami či mentorkami. Keď sa na to pozrieme modernejšie, tak Moon je zároveň aj podnikateľská hviezda. Môže teda so sebou prinášať aj investičné príležitosti, alebo priestor a prostriedky na založenie vlastného biznisu. Pomocníci prichádzajú aj vďaka hviezde Heavenly Officer.

Na čo si dávať pozor v roku 2023, ak máte v BaZi Koňa?

Ako to už vo svete býva, keď sa niekomu darí a jeho vzťahy prekvitajú, niektorí začínajú závidieť. Hviezda Piercing Rope upozorňuje na ohováranie, klebety a hádky s okolím, podobne, ako to majú aj Hady v roku 2023, ale v podobnej miere aj Draky. Avšak taktiež znamená to, že sami na seba vyvíjate príliš veľký tlak. Neubíjajte sa a neupadajte do negatívneho obláčika. Snažte sa vidieť veci v pozitívnom svetle, inak vás partneri budú radšej obchádzať.

Zdroj: Freepik

Hviezda Hook Spirit dáva človeku trošku väčší komunikačný drive, vďaka čomu môžete ľahšie niekoho uraziť alebo zraniť. Skúste si v roku 2023 dávať pozor na jazyk a najprv premýšľať a až potom hovoriť. Nesnažte sa byť za každú cenu hrdinom.

Zajac a Kôň v roku 2023 vytvárajú spolu vzťah, ktorý sa nazýva Deštrukcia. Tento vzťah prináša záver, ktorý si človek nevybral, no musí sa s ním vysporiadať. Keď sa niečo skončilo, prijmite túto novú skutočnosť, nechajte to v minulosti, neobzerajte sa za tým a zbytočne sa toho nedržte. Ak putá neprerušíte, môže celá situácia vyústiť až do závislosti na rôznych externých látkach (steroidy, fajčenie, tabletky proti bolesti, antidepresíva, rekreačné drogy…).

Celkové hodnotenie roka: ****

____

Joey Yap, jeden z najväčších BaZi majstrov na svete, hovorí, že človek má vždy na výber. Môže si zvoliť, či naplní potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť náročnejšia, alebo bude doma sedieť so založenými rukami a bojkotovať vplyv prichádzajúcich energií. V tom prípade je možné, že sa aktivujú tie negatívne. Treba preto byť o krok vpred a byť produktívny. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.

Kôň v roku 2023 podľa pozície v základnej BaZi tabuľke

Základná BaZi tabuľka pracuje podľa dátumu a času narodenia s 5 piliermi osudu (4 osobné piliere a 1 pilier šťastia), v ktorých sa môže Kôň nachádzať. Pomocou BaZi tabuľky a softvéru od Joeyho Yapa nájdete, kde sídli u vás. Každý pilier reprezentuje špecifickú oblasť života, v ktorej sa budú vplyvy prichádzajúcich hviezd v roku 2023 manifestovať.

BaZi analýza Kôň

Kôň v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier reprezentuje vaše okolie a to, ako ste ako osoba vnímaná v širšom okruhu ľudí. Ak dané energie hviezd prilietajú do tohto paláca, môžete sa zúčastňovať veľa šťastných udalostí svojich známych, ako sú napr. rôzne oslavy či svadby. Určite sa ich zúčastnite, nabijú vás pozitivizmom, vďaka čomu sa šťastie nalepí aj na vás.

Kôň v roku 2023 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier reprezentuje vašu prácu a kariéru. Ak máte Koňa v mesiaci, dočkáte sa rôznych osláv v práci alebo nových príležitostí, ako zarobiť peniaze navyše.

Kôň v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Denný pilier reprezentuje vašu osobnosť a najbližšie okolie. Nachádza sa tu aj partnerský palác, a preto sa z denného piliera odčítavajú aj blízke partnerské vzťahy (vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou, súrodencom, ale aj vzťah samého k sebe). Ak ste vo vzťahu, máte skvelú príležitosť na jeho upevnenie. Ak ste single a máte Koňa môžete si vybudovať nový a krásny vzťah. Avšak pamätajte na to, že najprv musíte mať čo ponúknuť. Ak ste vo vzťahu na Kone zlé, pravdepodobne sa už obzerajú po iných alternatívach.

Kôň v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier reprezentuje ciele, plány, vízie a investície. Mať Koňa v hodine je tento rok skvelé najmä vtedy, ak sa snažíte o dieťa, alebo plánujete investovať.

Kôň v pilieri šťastia (10 ročný pilier)

10 ročný pilier šťastia reprezentuje externé udalosti, ktoré budú mať zvonka vplyv na život človeka. Sú to vonkajšie energie, ktoré rôzne interagujú s jednotlivými piliermi v osobnej BaZi tabuľke. Ak sa nachádzate v 10 ročnici Koňa, môžete sa zúčastňovať jednej šťastnej udalosti za druhou.

*V BaZi tabuľke nie je možné na 100 % určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka na základe hviezd iba v jednej zemskej vetve (t. j. v jednom zvierati). Vždy vyhodnocujeme interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na analýzy jednotlivých zvierat, ktoré sa nachádzajú na internete, čiže aj tejto stránke.

Zaujalo vás BaZi?

Zaujalo vás umenie čínskej astrológie a chceli by ste vedieť, čo je BaZi ešte podrobnejšie? Perfektným nástrojom je online kurz čínskej astrológie BaZi od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka.

akademia cinskej metafyziky

Nechce sa vám počítať tzv. BaZi kalkulačka a radšej by ste si vypočuli info ohľadom vašej konštitučnej tabuľky od BaZi praktika? Kontaktujte ma. Rada sa pozriem na to, či by som vám vedela zasvietiť aspoň mini sviečočku na vašu cestu životom. S profesionálnym BaZi rozborom (a mnohým ďalším) vám rada pomôže aj úžasná koučka Juditka Synčáková.

Categories: Rok 2023

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *