Koza v 2024: Prichádzajú pomocníci a mentori

Pripravte sa! Koza v 2024 dostane dlho očakávanú pomocnú ruku. Konečne si môžete oddýchnuť, pretože vám na pomoc prichádzajú skúsení pomocníci a mentori. Čo ďalšie dobré vás čaká v čínskom novom roku 2024?

Staňte sa kľúčovou osobou v riešení problémov

Pomocná hviezda Heavenly Yi so sebou prináša mentorov a pomocníkov, ktorí môžu posunúť váš život a pomôžu vám vyriešiť problémy. Na to, aby ste túto hviezdu aktivovali však nemôžete len sedieť v kúte a čakať na spasenie. Ukážte svetu, čo mu viete ponúknuť a akú hodnotu vo vás spoločnosť môže získať. Tento krok by mal zaujať tých správnych ľudí a obrátiť nešťastné udalosti v cenné lekcie a nové skúsenosti. Často chcú ľudia všetko robiť sami a odmietajú pomoc ostatných, čo môže týchto mentorov odplašiť.

Tento rok na Kozy svieti aj hviezda mesiaca, hviezda Moon. Je skvelou najmä pre podnikateľov. Pomáha riešiť problémy a žiari na cestu nových nápadov, pretože transformuje idey na úspechy a úspechy na zisky. Podľa tradičného učenia je táto hviezda jinovej formy, čo znamená, že prináša do života pomocníkov, ktorí by mali byť najmä ženského pohlavia. Hviezda Sky Gracious taktiež ponúka asistenciu v riešení problémov.

Suma sumárom – ak bude chcieť niekto v roku Dreveného Draka vyriešiť nejaký problém, Kozy sú osoby, za ktorými sa podľa čínskej astrológie BaZi určite oplatí zájsť.

Koza v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Tak, ako každá minca má dve strany, tak sa aj Koza v 2024 dočká vetrov z oboch strán. Drevený Drak prináša aj hviezdy Great Assembly, Piercing Rope, Year Sha a Sky Killing. Tie môžu prinášať zvýšené množstvo stresu a pnutie s okolím. Niektorí dokonca nemusia oceniť vašu pomoc tak, ako by ste si zaslúžili.

Hviezda Hook Spirit okorení život o nejaké drámičky. Keď človek v živote napreduje a postupuje o level vyššie, vždy sa v jeho okolí vyskytnú neprajníci, ktorí mu posun závidia a môžu ho ohovárať. Nezaoberajte sa nimi, svoj život máte vo svojich rukách a vy ste jedinou osobou, s ktorou budete od narodenia až do posledného výdychu. Sústreďte sa tento rok na svoj rozvoj a názory okolia dajte bokom. Nenechajte sa zbytočne zatiahnuť do problémov druhých.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Koza v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Koza. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Koza 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje ľudí okolo vás. Ak sa u vás Koza nachádza v spoločenskom paláci, môžete stretnúť tých správnych učiteľov a mentorov.

Koza 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 6. júlom a 6. augustom, sídli vo vašom pracovnom paláci Koza. V roku 2024 máte šancu na nové pracovné príležitosti a pomoc v práci. Pozor, aby vašu dobrotivosť nezačali zneužívať aj ostatné oddelenia v práci, keď si všimnú, ako bravúrne riešite problémy.

Koza 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Hviezda Moon pomáha primárne ženám v partnerskom vzťahu. Mužom zase môže pomôcť pochopiť svoje drahé polovičky. Taktiež bude tento rok ľahšie pochopiť skryté zákutia vašej duše.

Koza 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, špecifikuje oblasť investícií, cieľov a vízií. Ak ste sa narodili medzi 13:00 a 14:59, tak ste prišli na svet v hodine Kozy. V roku 2024 môžete stretnúť správnych poradcov.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás osud Kozy v 2024 a BaZi?

V dnešnej hektickej a jangovej dobe je výhodou byť o krok napred pred ostatnými. Pomôžte si vďaka čínskej metafyzike analýzou vašej konštitučnej tabuľky, ktorú sa môžete naučiť na kurze čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka. K dispozícii sú aj väčšie nálože informácií – rozšírený balík a plný balík, ako aj jednotlivé moduly BaZi samostatne.

akademia cinskej metafyziky
Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *