Kôň v 2024: Štartujeme prípravy na Veľkú Pardubickú

Kôň v roku 2024 zakúsi víťazstvo, ktorému však bude predchádzať náročná príprava. Preto si držte kopýtka, zatnite zuby a hor sa riešiť nové výzvy. Prečítajte si, čo všetko vás môže postretnúť, ak máte vo svojej BaZi tabuľke Koňa.

Rok 2024 je pre Kone ako skok cez prekážky

Rok 2024, čiže rok Dreveného Draka, má potenciál stať sa rokom vášho rastu. Avšak tá cesta nahor nebude jednoduchá, nebudeme si klamať. Je to ako neľahký výstup na horu, no ten výhľad bude potom stáť za to. 

Na pomoc pri množstve výziev, ktoré vás v roku 2024 čakajú, vám do cesty prichádza hviezda Relief God. Pomáha s riešením problémov, najmä tých dlhotrvajúcich a chronických. Ak sa dlhodobo snažíte vyriešiť nejaké patálie či zdravotné neduhy, siahnite na silu Relief God či Heaven Relief. Pomôžu vám nájsť tých správnych doktorov, alebo nasmerujú liečbu iným, doteraz nevyskúšaným smerom. V prvom rade bude potrebné sa opätovne pozrieť na zdroj, ktorý tieto chronické problémy spôsobuje, a začať od neho. Rovnako to platí aj v kariére a vo vzťahoch – pokiaľ niečo nefunguje, venujte zvýšenú pozornosť jadru problému.

Pomoc z nebies prichádza aj v podobe hviezdy Tai Ji Nobleman. Pomôže vám zvládnuť situácie, o ktorých ste si doposiaľ mysleli, že sú nezvládnuteľné. Akoby posúvala vaše schopnosti riešiť problémy na vyšší level. Trošku podpultová info – ono aj tie problémy sa môžu objaviť na trošku vyššom leveli, než ste boli zvyknutí.

Kôň v 2024 zakúsi aj slávu

Ďalšia pozitívna hviezda je hviezda Eight Seats. Hovorí o sláve a pozornosti a vstupe do vyšších kruhov. Kedysi symbolizovala úzky kruh vládcových radcov, ktorým vládca veril, takže ide o akúsi úzku skupinu vyvolených, kam sa môžete tento rok dostať. V súčasnosti sa Eight Seats hodí najmä influencerom a tým, ktorí k svojej práci potrebujú pozornosť okolia. Pozor však na to, aby sa vám z tých výšin nezakrútila hlava.

Kôň v 2024: Čomu venovať zvýšenú obozretnosť?

Drevený Drak Kone v roku 2024 rozhodne nešetrí. Prináša im nádielku až 10 negatívnych hviezd. Na prvý pohľad to môže pôsobiť všelijako, avšak pri bližšom štúdiu (a otvorenej mysli) to nemusí byť až také katastrofálne. Pokiaľ sa sústredíte skôr na to dobré, tento rok môžete objaviť ihlu v kope s…ena obkladanú diamantmi.

Negatívny sprievod štartuje hviezda Instability. Indikuje mentálne prežívanie ako na kolotoči – chvíľu hore vo výšinách a potom zase dole. Zo stabilnej pôdy pod nohami môže uberať aj hviezda Separating Edge.

Funeral Door a Earth Funeral hovoria o situáciách, ktoré budú na človeka pôsobiť ako slepé uličky, čo môže následne vyvolať zvýšenú mieru frustrácie. Znásobenie negatívnych pocitov môže dodať aj hviezda Great Sha.

Hviezdy Flying Chaste a Blood Knife sa týkajú najmä fyzických zranení a „zárezov“ do fyzického tela. Môže ísť o zranenia z nepozornosti, ale aj o operáciu. Dávajte si pozor na svoje zdravie a určite absolvujte tento rok preventívne prehliadky.

Hviezda Prison Inmates môže človeka držať v situácii, ktorá mu nie je príjemná, alebo na mieste, kde sa cíti stiesnene či „ako vo väzení“.

Prelietavé Kone by mali spozornieť, pretože tento rok prilieta aj hviezda Red Chamber. Predikuje rôzne nevhodné a obscénne ľúbostné aférky, čím prináša trenice do súčasných vzťahov. Pozor, aby ste si nezničili to pekné, čo Kôň v roku 2023 vytvoril.

Koníky, cestujte v roku 2024 bezpečne

Kvôli hviezde Calamity Sha by sa Koníky v roku 2024 mali radšej vyhýbať miestam, kde je zvýšená pravdepodobnosť prírodných katastrof. Ide najmä o obdobia seizmickej aktivity, záplav, tornád či požiarov. Ak sa chystáte napríklad na moje obľúbené Miami v septembri/októbri, kedy je tam hurikánová sezóna, skúste možno radšej porozmýšľať nad iným dátumom. Alebo, aby som citovala Kevina Chana, jedného z najväčších BaZi majstrov, pokiaľ sa niekde stane nejaká prírodná katastrofa, tento rok určite nie je tým rokom, kedy by ste sa práve vy mali vybrať pomáhať do tej oblasti zachraňovať ostatných.

____

„Každý si môže slobodne zvoliť, či využije potenciál pozitívnych hviezd a zvezie sa na ich vlne, hoc môže byť divokejšia, alebo bude sedieť so založenými rukami, bojkotovať ich a privolávať si tie negatívne. Buďte o krok vpred. Život totiž nikdy nebude jednoduchší, to človek sa musí zlepšiť, aby mu stíhal.“ 

Joey Yap, jeden z najväčších majstrov BaZi na svete

Kôň v 2024 podľa pozície v BaZi tabuľke

V základnej BaZi tabuľke existujú podľa dátumu a času narodenia 4 možnosti, ktoré môže obývať Kôň. Ide o ročný, mesačný, denný a hodinový osobný pilier. BaZi softvér Joeyho Yapa vám ukáže, kde sa nachádza u vás. Každý pilier totiž reprezentuje inú oblasť života, v ktorej sa budú v roku 2024 prejavovať vplyvy prichádzajúcich hviezd.

Kôň 2024 v spoločenskom paláci (pilier roku narodenia)

Ročný pilier, teda pilier roku narodenia, reprezentuje vaše širšie okolie a ľudí okolo vás. Ak sa u vás Kôň nachádza v spoločenskom paláci, budete mať možnosti nájsť tých správnych ľudí, ktorí vám pomôžu vyriešiť vaše dlho trvajúce problémy. Je tu ešte jedna vec. Na tento rok radšej vynechajte dobrodružné expedície do krajín tretieho sveta a pochybných a nebezpečných oblastí a buďte opatrní.

Kôň 2024 v pracovnom paláci (pilier mesiaca narodenia)

Mesačný pilier, čiže pilier mesiaca narodenia, predstavuje prácu a kariéru. Ak ste sa narodili medzi 5. júnom a 5. júlom, sídli vo vašom pracovnom paláci Kôň. V roku 2024 môžete porozmýšľať, ako by ste zefektívnili svoju prácu tak, aby ste v živote získali viac času na seba a svoj osobný priestor.

Kôň 2024 v partnerskom paláci (pilier dňa narodenia)

Z denného piliera, takže piliera dňa narodenia, odčítate charakteristiku vašej osobnosti a postoj samého k sebe. Nachádza sa tu aj partnerský palác, ktorý popisuje aj vzťahy s partnerom/-kou, manželom/-kou, milencom/-kou či súrodenecké vzťahy. Ak ste v problematickom vzťahu, máte skvelú príležitosť ho opraviť, poprípade sa pohnúť vlastným smerom.

Kôň 2024 v paláci investícií a cieľov (pilier hodiny narodenia)

Hodinový pilier, čiže pilier hodiny narodenia, popisuje investície, plány, ciele a vízie. Ak ste sa narodili medzi 11:00 a 13:59 na obed, tak ste prišli na svet v hodine Koňa. Porozmýšľajte o zmene spôsobu svojho myslenia o investíciách a financiách.

*V BaZi tabuľke nie je možné s úplnou presnosťou určiť šťastie alebo udalosti v živote človeka iba na základe odčítania hviezd v jednej zemskej vetve (t. j. jednom zvierati). Profesionálny BaZi konzultant vyhodnocuje interakciu všetkých 4 pilierov dohromady spolu s vplyvmi roku a 10 ročnými piliermi šťastia. Nedá sa preto na 100 % spoľahnúť na jednoduché analýzy na internete, čiže aj na tejto stránke.

Zaujal vás turbulentný Kôň v 2024 a BaZi?

BaZi je skvelý nástroj poznávania samého seba a vyťaženia potenciálu najbližšieho obdobia. Chcete byť o krok vpred? Naučte sa odčítavať osud pomocou online kurzu čínskej astrológie BaZi Nebeská pečať života na Akadémii čínskej metafyziky od môjho skvelého učiteľa Norberta Synčáka. K dispozícii je aj menšia nálož informácií, a to základný balíkrozšírený balík, ako aj jednotlivé moduly BaZi samostatne.

akademia cinskej metafyziky
Categories: Rok 2024

0 Comments

Pridaj komentár

Avatar placeholder

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *